Šiaulių valstybinėje kolegijoje pakili nuotaika – absolventams teikiami diplomai

Šiauliai
A. Rutkausko nuotr.
Reporteris Agnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Birželio pabaiga Šiaulių valstybinėje kolegijoje kupina džiugaus šurmulio – absolventams teikiami profesinio bakalauro diplomai. Iš viso šiais mokslo metais aukštoji mokykla išleidžia 384 absolventus. Sveikatos priežiūros fakultetą 2021 metais baigia 148, Verslo ir technologijų fakultetą – 236 studentai.  

Kolegijos dėstytojai ir administracija džiaugiasi sėkmingu studijų finišu. Paskutiniai studijų metai nebuvo patys lengviausi – teko derinti nuotolinį darbą ir įprastus kontaktinius užsiėmimus. Visus iššūkius pavyko sėkmingai įveikti, galima didžiuotis puikiai parengtais baigiamaisiais darbais, įrodančiais studentų kompetenciją ir praktinius įgūdžius.  

Diplomais su pagyrimu šiemet įvertinti 25 Šiaulių valstybinės kolegijos absolventai, kelioms dešimtims įteiktos padėkos už aktyvią veiklą, kolegijos viešinimą, akademinius ir sportinius pasiekimus. Vardinę stipendiją gavo 12 šios laidos studentų. 

Šiaulių valstybinės kolegijos absolventai, atsiimdami aukštojo mokslo diplomus, negailėjo gerų žodžių savo aukštajai mokyklai, džiaugėsi, kad studijų metai buvo sėkmingi ir rezultatyvūs. Kai kurie prisipažino svarstantys sugrįžti ir studijuoti toliau. 

 

Baigiantis birželiui absolventai palieka aukštąją mokyklą, vėl laukiama prisijungiant naujų studentų. Šiaulių valstybinė kolegija primena, kad vyksta bendrasis priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Prašymai studijuoti registruojami lamabpo.lt informacinėje sistemoje, stojančiuosius aukštoji mokykla konsultuoja el. paštu priemimas@svako.lt, telefonu 8 615 97 114.  

Remiamas turinys