Sportas2023 m. Gegužės 22 d. 10:03

Šiaulių U15 rankininkai – pasipuošė bronzos medaliais

Šiaulių SC DubysaŠaltinis: Etaplius.lt

267893

Šiaulių SC „Dubysa“ U-15 vaikinų rankinio komanda Lietuvos jaunučių rankinio čempionate iškovojo trečiąją vietą.

Klaipėdoje vykusių finalinio ketverto varžybų pirmą dieną mūsų vaikinai rungtyniavo su Molėtų komanda. Pusfinalio rungtynes sėkmingiau pradėjo varžovai, įgijo kelių įvarčių pranašumą kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos ir laimėjo kėlinį 17:13, antro kėlinio pradžia sėkmingesnė buvo mūsų vaikinams, kurie kėlinio viduryje išlygino rezultatą 22:22, bet rungtynių pabaigoje pritrūko jėgų, ir sėkmės, varžovai rungtynių pabaigoje geriau išnaudojo savo progas pelnyti įvarčius ir laimėjo rungtynes 39:29.

Šiose rungtynėse nesustabdomai žaidė Ugnius Saliamoris, kuris pelnė net 18 įvarčių, Denas Anajev 4, Rokas Vaidila 3, Benas Žolpis 2, Emilis Levchenko ir Arijus Urbonas po 1. Antrą dieną laukė lemiamas mačas dėl trečios vietos su aikštės šeimininkais Klaipėdos „Viesulo SC“ rankininkais.

Šiose rungtynėse nuo pat rungtynių pradžios pirmauti pradėję mūsų vaikinai vis didino savo pranašumą, kieta gynyba, patikimas komandos vartininko Gytauto Pankrašovo žaidimas neleido varžovams lengvai pelnyti įvarčių, gerai išnaudotos progos, puikus komandinis žaidimas ir iškovojo pergalė 33:22!

Šiose rungtynėse įvarčius pelnė: Ugnius Saliamoris 10, Denas Anajev 7, Rokas Vaidila 6, Arijus Urbonas 4, Matas Skeivys ir Emilis Levchenko po 3. Abi dienas puikiai vartus saugojo Gytautas Pankrašovas, dar komandoje žaidė ir trečią vietą iškovojo Vytautas Vidžiūnas, Dovydas Švambarys, Denas Paliulis, Benas Žolpis, Ignas Žvirblis, Titas Kančelskis, Rimas Lukoševičius. Komandos treneriai Aivaras Budrys ir Artūras Strupas.