Šiaulių tinklininkų laukia lemiamos čempionato kovos

d98d6333d55d6e2fe252877b2c577da8e4ee1c4d
Šiauliai
Šiaulių SC „Dubysa“ Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiaulių „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ vyrų tinklinio komanda rungtynėmis namų aikštėje pradės „Meistro kodas – Lietuvos vyrų tinklinio čempionatas“ atkrintamųjų varžybų etapą.

Kovo 3 dieną (sekmadienį) 17:00 val. Šiaulių sporto centro „Dubysa“ sporto salėje (Gumbinės g. 18A Šiauliai) šiauliečiai susikaus su Raseinių „Lūšis volley“ tinklininkais.

Ketvirtfinalio serijoje žaidžiama iki dviejų pergalių. Antros serijos rungtynės kovo 9 dieną vyks Raseiniuose.  

Sėkmingai ketvirtfinalio barjerą įveikusios komandos pateks į pagrindinius „Meistro kodas – Lietuvos vyrų tinklinio čempionatas“ finalus, kurie įvyks kovo 23-24 dienomis Gargžduose.

Artėjant lemiamoms čempionato kovoms, apie pasiruošimą bei nuotaikas šiauliečių stovykloje pasikalbėjome su komandos treneriu Modestu Strockiu.  

Reguliaraus sezono metu įtikinamai šlavėte vieną varžovą po kito, tačiau jo pabaigoje pasipylė kiek netikėti rezultatai, patirta nesėkmė Marijampolėje, pralaimėtas setas Alytuje. Kokiomis nuotaikomis pasitinkate atkrintamųjų varžybų etapą?

Tokia reguliaraus sezono pabaiga yra dėsninga, kadangi per visą čempionatą neturėjome stipresnių varžovų, nuolat lengvai iškovojome pergales ir praradome koncentraciją. Kai su minimaliomis pastangomis nuolat laimi, tai sulaukus didesnio pasipriešinimo užtrunka, kol vėl persijungia galvoje mygtukas ir įjungi aukštesnę pavarą. Pasipila klaidos, atsiranda bereikalinga įtampa. Paskutinės rungtynės su Alytaus komanda parodė visas mūsų silpniausias puses.

Žaidėjams bandau priminti, kad turime daugiau galvoti ne apie varžovus, o apie savo žaidimą. Dirbame, kad ketvirtfinalio etapą pasitiktume jau važiuodami aukščiausia pavara. Nors Raseinių komandą reguliariajame sezone abu kartus įveikėme, dabar nesitikime lengvos kovos. Komandą papildė keli pajėgūs, prieš sezoną iširusios Kelmės ekipos žaidėjai. Žinome, kokie garsūs gali būti Kelmės gerbėjai, kurie savo žaidėjus, kokiai komandai jie beatstovautų, atvyksta palaikyti nešini būgnais ir kitais atributais. Silpnesnei komandai žaisti prieš lyderius visuomet būna papildoma motyvacija, o mums reikės įrodyti, kad iš tiesų esame stipresni.

Įveikus ketvirtfinalio barjerą, pusfinalyje greičiausiai lauktų Marijampolės komanda. Su šia komanda šiemet susitikti tenka ypač dažnai. Ar tai palankus varžovas?

Kol kas žiūrime į Raseinius ir nešokame į priekį. Čempionatas jau įrodė, kad mes esame stiprūs, bet turime pažeidžiamų vietų. Su Marijampolės komanda šiemet susitikome LTF taurės turnyro pusfinalyje ir atsilikdami 0:2 sugebėjome išnešti sveiką kailį laimėdami 3:2. Reguliariame sezone taip pat pasidalinome  po pergalę. Tiesa, tuomet sudėtyje neturėjome Arno Rumševičiaus, kuris buvo išvykęs į paplūdimio tinklinio stovyklą.

Atrodo vienas žaidėjas, tačiau Arnas į mūsų žaidimą įneša ramybės, stabilumo. Su Marijampolės komanda kovoti jau mums turėtų būti papildoma motyvacija. Jie žino, kad mes esame įveikiami, o mes turime įrodyti priešingai. Nuo pusfinalio rungtynių rezultato, kiek setų bus sužaista, kas jas belaimėtų, labai priklausys pasirodymas finale. Čempionate žaidžiame vienas rungtynes per savaitę, o finalo ketverto metu dvi dienos dvejos rungtynės. Kas išsaugos daugiau jėgų pusfinalyje, tas turės pranašumą finale.