Šiaulių tinklininkai pergalingai keliauja Lietuvos čempionate

e1ae604adba6045505da44b1841de95cb3ab8a89
Šiauliai
Šiaulių SC Dubysa Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiaulių tinklinio komanda „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ užtikrintai pirmauja „Meistro kodas – Lietuvos vyrų tinklinio čempionate“. Šiauliečiai iškovojo jau septintą pergalę per tiek pat žaistų rungtynių. Maža to, per septynias rungtynes praėjusių metų čempionai nepralaimėjo nė vieno seto.

Šį kartą „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ tinklininkai namų aikštėje 3:0 (25:13; 25:14; 25:19) nugalėjo Vilniaus universiteto komandą.

Po praėjusių metų čempionato aukščiausioje lygoje sumažėjo dalyvių skaičius, tad buvo nuspręsta sujungti dvi lygas. Komandų skaičius išaugo iki 8, o devinta komanda, Baltijos tinklinio lygoje dalyvaujanti Gargždų tinklinio komanda prie čempionato prisijungs tolimesniame etape.

Nepaisant puikios sezono pradžios, čempionate su sąlyginai silpnesnėmis komandomis žaidžiantys šiauliečiai nerimastingai laukia lemiamų kovų.

„Tiesą pasakius, nėra lengva nusiteikti rungtynėms. Į paskutines rungtynes atvyko vos septyni varžovų komandos žaidėjai, mes apšilinėjam, o jie mėto kamuolį į krepšį, vaizdelis nelabai smagus. Kaip bebūtų, turime žaisti ir mes žaidžiame. Netgi galiu pasakyti pakankamai neblogai atrodome. Tiesa, komandoje jaučiasi atsipalaidavimas, kai žaidi prieš tokias komandas. Tačiau visuomet turime prisiminti, kad dabar mes išsitaisome savo klaideles, o tokių klaidų varžovai iš Gargždų mums neatleis. Jie kaunasi su pajėgiais varžovais Baltijos tinklinio lygoje, o mes galime ateiti į rungtynes ir vos ne viena koja bei ranka laimėti. Bijome, kad tai nepakištų kojos, tačiau tokią realybę šiuo metu turime“, – pasakojo vienas iš Šiaulių komandos lyderių Arvydas Mišeikis.

Šiaulių komandos treneris Modestas Strockis sako, kad iš kiekvienų rungtynių, net ir prieš mažiau pajėgias komandas, stengiasi išpešti kuo daugiau naudos.

„Varžovų komandas žinome, matome ką galime mes ir ką jie. Tad dabar mūsų tikslai šiek tiek kitokie. Aš stengiuosi vaikinus nuteikti, kad rimtai žiūrėtume į kiekvieną mačą. Vis dar turime elementų, kuriuos turime pagerinti, jei norime pakovoti su vėliau prieš čempionato prisijungsiančia itin pajėgia ir legionieriais sudėtį sustiprinusia Gargždų komanda. Mano tikslas - iš kiekvienų rungtynių pasiimti kuo daugiau ruošiantis svarbiausioms kovoms“, - teigė M. Strockis.

Puikų praėjusį sezoną žaidusi Šiaulių tinklinio komanda „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ tapo Lietuvos čempione ir iškovojo Lietuvos tinklinio federacijos taurę. Šiemet komandai keliami tikslai apginti titulus.