Šiaulių technologijų mokymo centre profesijomis susidomėjo rekordinis skaičius Šiaulių apskrities moksleivių

Šiauliai
Neringa Trinkaitė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Džiaugiamės, kad po kelerių metų pertraukos, Šiaulių Technologijų mokymo centras pakvietė visus norinčius susipažinti su rengiamomis profesijomis į įspūdingą renginį „Karjeros diena“. Sulaukta rekordinio skaičiaus – daugiau nei 1500 svečių iš Šiaulių regiono ugdymo įstaigų. Šiemet pirmą kartą atvyko svečiai iš Šiluvos ir Raseinių.

Šio renginio dalis  –  ir surengtas konkursas moksleiviams „Žengiu profesijos link“. Mokiniai kūrė filmukus, piešė ir iliustravo savo svajonių profesijas. Iš tiesų, sulaukta arti šimto labai daug įdomių ir kūrybingų darbų. Įdomu pastebėti, kad mokinių tarpe populiariausia  profesija „siuvėjas“, „gydytojas“, „programuotojas“. Komisijai teko tikrai sudėtinga užduotis išrinkti ir nominuoti geriausius darbus, kurie ir bus paskelbti šiandien. Prizus įsteigė Šiaulių technologijų mokymo centro draugas AB „Žemaitijos pienas “

Šiandien mokiniai galės ne tik susipažinti su įvairiomis profesijomis, bet ir patys galės išbandyti jėgas įvairiose praktinėse veiklose. Be to,  savo veiklas pristatys ir centro mokinių taryba, būreliai. Erasmus stende -ir apie galimybę tobulinti žinias užsienio šalyse.

Ne veltui pasirinkta simbolinė sėkmės data 2023-03-23, kurioje vis kartojasi skaičius 3. Šiaulių Technologijų mokymo centras nuo šių metų rugsėjo 1 d.  susivienijo ir jau veikia triguba jėga. Mes esame didžiausi Šiaurės Lietuvos regione, vykdome daugiau nei šimtą profesinio mokymo programų, modulių, kursų. Šiaulių technologijų mokymo centras nuolat plečia socialinių partnerių ir darbdavių ratą. Mes turime net  tris modernius sektorinius praktinio mokymo centrus. Šiaulių technologijų mokymo centro durys –  atviros visus ištisus metus ir kiekvienam: nuo pradinukų iki asmenų, norinčių mokytis visą gyvenimą.