Šiaulių rajono savivaldybėje lankėsi apskrities futbolo federacijos vadovas ir valdyba

Šiauliai
Rita Žadeikytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių rajono savivaldybė

Balandžio 26 d. Šiaulių rajono savivaldybėje lankėsi ir su meru Česlovu Greičiumi susitiko Šiaulių apskrities futbolo federacijos (ŠAFF) vadovas ir valdyba – federacijos prezidentas/valdybos pirmininkas Gintautas Mirauskas ir valdybos nariai Rimantas Viktoravičius, Vytis Audinis, Deivis Kančelskis bei Mantas Zemeckas.

Susitikime kalbėta apie Šiaulių rajono ir viso regiono futbolo aktualijas – jaunųjų futbolininkų ugdymą bei jų perspektyvas didžiajame futbole, apie Kuršėnų futbolo komandą „Venta“.

Svečiai merui Česlovui Greičiui padėkojo už išskirtinį pastarųjų metų Savivaldybės dėmesį rajono sporto infrastruktūros atnaujinimui – suremontuota Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokykla, stadionas Daugėliuose, sporto aikštynai prie mokyklų, gyvenvietėse, pasidžiaugta ir planuojamais darbais atnaujinant rajono mokyklų stadionus. .

„Širdis džiaugiasi dėl puikaus Daugėlių stadiono – čia galima organizuoti aukščiausio lygio varžybas bei puikiai treniruotis“, – pabrėžė Vytis Audinis.

Meras su federacijos atstovais aptarė bendradarbiavimo su vietos bendruomenėmis galimybes, talentingo jaunimo ugdymo perspektyvas.