Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo protų mūšį „Žinių virusas“

Šiauliai
Irma Bagūnė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Rugpjūčio 27 d. įvyko Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro suorganizuotas žinių patikrinimo ir mąstymo žaidimas – protų mūšis „Žinių virusas“, kurį vedė renginio vedėjas Vaidotas Katutis. Ši idėja kilo, siekiant stiprinti įmonių, įstaigų darbuotojų psichinę sveikatą. O tokio pobūdžio renginiais siekiama atkreipti dėmesį į sveikatos svarbą ir paskatinti dar labiau domėtis bei rūpintis sveikata.

„Protų mūšio tematika yra neatsiejama nuo renginio tikslų, o netradicinė ir patraukli mokymo(-si) priemonė padeda patikrinti ir pagilinti savo žinias. Tokio pobūdžio renginys stiprina ne tik psichinę, emocinę sveikatą, bet ir skatina tarpusavio bei tarp komandų „sveiką“ konkurenciją, gebėjimą prisiimti atsakomybę ir toleranciją,“ – teigia Visuomenės sveikatos stiprinimo skyriaus specialistė Renata Jadlauskienė.

Protų mūšyje „Žinių virusas“ dalyvavo 13 skirtingų įmonių ir įstaigų: Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras, UAB „Plamega“, Respublikinis priklausomybės ligų centro Šiaulių filialas, UAB „Idlija“, Šiaulių darbo rinkos mokymo centras, ŠU Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centras, Šiaulių lopšelis-darželis "Pasaka", Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla, Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai, Šiaulių sanatorinė mokykla, Šiaulių profesinio rengimo centras ir Šiaulių valstybinė kolegija. Mūšį sudarė trys turai po 10 klausimų, o pertraukų metu renginio dalyvius apgaubė puikia nuotaika ir bendruomeniškumo jausmu grupės „Kitava“ vokalistė Rasa Stoškuvienė.

Intelektuali kova tarp komandų buvo labai intensyvi ir rezultatai skyrėsi vos keliais balais. „Žinių viruso“ I vietos nugalėtojais tapo Šiaulių valstybinės kolegijos komanda „ŠVeiKuoliai“, II vietą užėmė Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos komanda „-IENĖS“, o III vietos laimėtojais tapo įmonė UAB „Idlija“. Visos protų mūšio komandos buvo apdovanotos Biuro įsteigtais prizais.

Sveikiname visas dalyvavusias komandas ir tikimės, kad kitais metais jų susirinks dar daugiau!

Remiamas turinys