Komentarai (3)

Dėmesio! Komentatorių nuomonė neatspindi Etaplius.lt redakcijos nuomonės. Pasisakymai nėra redaguojami. Pažeidus Etaplius.lt taisykles, komentarai bus ištrinami.
Rūtenis
2022.09.08 07:38
Jo, kad patraukė į politines paraštes aklų vairuotojų ir jų dukrų bei kitų vadybininkių- teismo salių trinėjų patroną bei idėjinį vadą, bet taip ir likusi neva tai nežiniuku, tai liuks, bet norėtųsi ir kitų gerų darbų mano saulės miestui. O kas dėl tų savarankiškų namų Rėkyvoje, tai irgi yra dalykas kontroversiškas, nes tikras poreikis vienišiems ir beglobiams bei slaugomiems senoliams yra bent 5 kartus didesnis ir eilės į tą įstaigą yra mažiausiai 4 metai. Dar kartą pasitvirtina taisyklė- padaro kokį pilotinį projektą ir be paliovos giriasi, o realiai senį žmonės yra nustumti į socialines paraštes- valstybei seni žmonės yra neįdomūs ir per brangūs.
Žinau vieną gerą darbą
2022.09.07 18:09
Išmušė užsisėdėjusį "aklų vairuotojų šefą" iš apygardos...
Rūtenis
2022.09.07 09:10
Ir kaip tas seimūnas Staska visur suspėja, ot gerą darbelį turi- visiems ranką paspausti suspėja ir dar torto kartais jam atpjauna. Galėtu ką nors vertingo Šiauliams nuveikti, o gal nuveikia, tik mes nežinome ir tik apie jubiliejų šventimą teinformuojami. Taip kad- nudirbtų darbų sąrašą prašyčiau.