Šiaulių meras padėkojo miesto gimtadienio šventės rėmėjams

Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių miesto savivaldybės inf.

Gražia miesto tradicija tapusi Ch. Frenkelio konferencija vėl subūrė miesto pramonės ir kito verslo atstovus. Renginio dalyvius pasveikinęs Šiaulių miesto meras, padėkojo ir miesto gimtadienio renginius remiantiems verslams.

Išskirtinėje Ch. Frenkelio viloje vykstantis kasmetinis Šiaulių pramonininkų renginys – konferencija šį kartą buvo skirta iššūkių temai ir vadinosi „Šių laikų verslas istoriniuose iššūkiuose“. Pirmiausiai susirinkusieji aplankė garsaus ir vieno sėkmingiausių Lietuvos verslininkų Ch. Frenkelio paminklą, greta esančioje pievelėje Šiaulių pramonininkų asociacijos vadovai, Šiaulių meras Artūras Visockas ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius pasodino ąžuoliuką, kuris simbolizuoja verslo stiprybę ir ilgaamžiškumą.

Konferencijoje taip pat buvo įteikta Ch. Frenkelio nominacija, Šiaulių pramonininkų asociacijos Garbės ženklo, Lietuvos pramonininkų konfederacijos Aukso ženklo, Lietuvos pramonininkų konfederacijos „Profesijos riterio“ ženklo, Švietimo ir mokslo įstaigų apdovanojimai. 

 
 

Renginio dalyvius pasveikinęs miesto vadovas, padėkojo Šiaulių verslams už paramą miesto šventės renginiams.

„Kai ateina krizinis laikotarpis, yra įprasta, kad verslas ima labai taupyti, riboja išlaidas ir paramą. Taip Lietuvoje ir vyksta, bet Šiauliuose dar matome gražią išimtį. Šią savaitę mes pasitinkame miesto gimtadienį ir labai nerimavau, nes nuo 2015 metų pusę šventės biudžeto paskiria vietos verslas. Viskas gerai, tiek mecenatas, tiek didieji rėmėjai surinko įspūdingą paramos sumą ir mes turėsime puikią šventę. Džiaugiuosi, kad yra tvarumas, yra bendrasis supratimas“, – kalbėjo A. Visockas.

Šiaulių meras padėkojo ir simbolines dovanėles perdavė miesto šventės „Šiaulių dienos 786“ mecenatui UAB „NOSTRADA“, didiesiems rėmėjams AB „GUBERNIJA“, AB „ŠIAULIŲ ENERGIJA“, SALDA UAB, UAB „BODESA“, UAB „ECOSERVICE PROJEKTAI“, UAB „SPLIUS“, UAB „VILMERS“.

Užsak. nr. 96035