Šiaulių kultūros centro gimtadienio vakarėlis padovanos „La La Lando“ nuotaiką mieste

Šiauliai
Modesto Endriuškos nuotr.
Irma Jurgaitytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

2023 m. liepos 13 d. 18.30 val. Talkšos ežero pakrantėje vyks Šiaulių kultūros centro gimtadienio vakarėlis. Jau tradicija tapusi šventė šiemet šiauliečius džiugins dar Šiauliuose niekada nesisvečiavusiu Kristupo festivalio programos koncertu, pikniku, nuotraukų paroda, didžiaisiais lauko žaidimais, momentine nuotrauka ir gimtadienio akcentu – tortu. Renginio organizatoriai viliasi, kad „Pasimatymas „La La Lande“ savo muzika klausytojus nukels ne tik į gerai žinomus kino filmus, bet ir sukurs jaukią atmosferą gimtadienio šventėje pramogaujantiems svečiams. Organizatorius – Šiaulių kultūros centras, partneris Kristupo festivalis. Informaciniai rėmėjai: medijų grupė „Etaplius“, „Miesto naujienos“, „Saulės radijas“. Renginys nemokamas.

Šiaulių kultūros centras savo veiklą skaičiuoja nuo 1946 metų. Įstaiga septyniasdešimt septynerius metus tiek dideliems, tiek mažiems renginių gerbėjams padovanojo ne vieną kultūrinę ir pramoginę šventę, festivalį ar tradicijas ir lietuvybę puoselėjantį susitikimą, o kiekvienais metais miesto renginiuose augantis lankytojų skaičius tik įrodė – kultūra Šiauliuose reikalinga.

Išskirtinė gimtadienio šventė šiais metais persikels į Talkšos ežero pakrantę, kuri vienam vakarui pavirs garsiuoju „La La Landu“, dar kitaip vadinamu svajonių pasauliu. Čia muzikinius skambesius kursiantis Kristupo festivalis miestiečiams dovanos gražiausius bei jautriausius kino hitų „La La Land“ („Kalifornijos svajos“) ir „A Star is Born“ („Taip gimė žvaigždė“) momentus, kuriuos padovanos žaidimo su stiliais ir žanrais nevengianti, visada originali, prestižinio Opus Klassik apdovanojimo nominantė Ieva Dūdaitė (fortepijonas) ir jos sesuo, charizmatiška atlikėja Marija Dūdaitė (vokalas). „Su Marija mus sieja ypatingas ryšys, kuris scenoje išsiskleidžia improvizacija, vaidyba, žaisme. Kadangi viena kitą suprantame be žodžių, čia pat, vietoje, prikuriame tiek efektingų publikai dalykų, apie kuriuos su kitu scenos partneriu net nepagalvočiau. Į pasirodymą įjungiame net koncertinę erdvę. Tačiau dar neatskleisiu, kuo ir kaip įkvėpė Talkša“, – intriguoja pianistė Ieva Dūdaitė.

Viso renginio metu bus galima įsiamžinti specialiai gimtadieniui įkurdintoje fotobūdelėje. Simbolinį prisiminimą – momentinę  nuotrauką – svečiai galės atsiimti iš karto. Taip pat šventinę atmosferą kurs fotografijų paroda, kurioje bus galima pamatyti mieste vykusių renginių akimirkas, atpažinti Šiaulių kultūros centro darbuotojus ar renginiuose besilankančius šiauliečius ir miesto svečius. Tikimasi, kad Talkšos ežero pakrantėje vietą atras tiek norintys ramiai praleisti laiką, tiek mėgstantys pramogauti svečiai, mat čia dideli ir maži gimtadienio svečiai galės išbandyti didžiuosius lauko žaidimus, o ieškantys ramybės jaukiai įsitaisę atsipalaiduos klausydamiesi svajingos dar niekada Šiauliuose nesisvečiavusios Kristupo festivalio programos koncertu.

Gimtadienis neįsivaizduojamas be vaišių ir dovanų. Svarbiausias kiekvieno gimtadienio akcentas – tortas. „Šiemet svečius vaišinsime originaliu ir labai skaniu gimtadienio gardumynu, kuris kaip pažadame, jus nustebins ne tik savo skoniu, bet ir išvaizda“, – intriguoja organizatoriai.

Šventėje laukiami visi: tiek maži, tiek dideli. Lankytojai raginami į šventę ateiti su artimaisiais, draugais ar augintiniais, atsinešti kėdutes, pledukus, kad būtų galima patogiai ir jaukiai įsitaisyti. Tikimasi, kad šis vakaras kiekvieną lankytoją įtrauks į naujus ir gilius pokalbius, o skambanti šilta ir jausminga muzika nuneš į svajingąjį savo susikurtą „La La Landą“.

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Renginių organizavimo skyriaus vedėja Asta Vaitkienė, mob. +370 671 42 901, e. p. asta.vaitkiene@siauliukc.lt.