Sportas2017 m. Gegužės 10 d. 14:31

Šiaulių kultūristams - trys Europos čempionato medaliai

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

2357

Santa Susanoje (Ispanija) vykusiame Europos  kultūrizmo čempionate sėkmingai rungtyniavo Šiaulių sporto klubo „Fit house“ (treneriai Arūnas Vandys ir Armandas Narušis) atstovai, pelnę tris medalius.

Žemyno čempionu kultūrizmo kategorijoje iki 80 kg tapo 30-metis Vytautas Žylė, pranokęs 18 varžovų. Įdomu, kad Lietuvos kultūristai paskutinį kartą senojo žemyno čempionais buvo tapę prieš 16 metų, kai Europos čempionu tapo mažeikiškis Rolandas Pocius.

Sidabro medalį sveikatingumo kategorijoje pelnė 27-metė Skirmantė Puzinaitė. Antrąją vietą tarp bikinio rungties veteranių iškovojo 36-erių metų Rasa Selemonavičiūtė.

Gan sėkmingai dalyvavo ir kiti klubo nariai: 8-ąsias vietas itin gausiose (čia startavo nuo 22 iki 29 sportininkių) bikinio kategorijose iškovojo Sandra Kazlauskienė ir Ramona Žiauberytė. Į stipriausiųjų penkioliktuką nepateko Justas Poliakus. Iš viso Lietuvos delegacijos nariai pelnė septynis medalius. Čempionate startavo apie 1500 atletų iš 40 valstybių.

Ankstesniais metais Europos čempionų titulus yra iškovoję keturi šiauliečiai: Rolandas Bučinskas, Inga Neverauskaitė, Deividas Dubinas ir Viktorija Petraitytė.

Gegužės 13 d. pajėgiausi šalies bei kaimyninių valstybių sportininkai Šiauliuose dalyvaus tradicinėse varžybose: 19-ajame tarptautiniame turnyre „Saulės taurė“ ir 40 kartą vykstančiose miesto atvirosiose pirmenybėse.