Sportas2017 m. Liepos 31 d. 08:06

Šiaulių kanojininkai Žvejo dienos šventės varžybose Klaipėdoje

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

10681

Šį sekmadienį 21 Šiaulių kanojų irkluotojas iš sporto mokyklos "Atžalynas" metė desantą į Klaipėdą, kur vyko "Žvejo dienos" šventės baidarių ir kanojų irklavimo varžybos.

Varžybos Klaipėdoje turi savo veidą: krantinės, nuo kurių atsimuša bangos, labai ribota pločiu 200 metrų lenktynių trasa, vos neatsimušanti į "Meridiano" laivą, jokių takelių ir daug, daug žiūrovų, kuriuos sužavėjo nugalėtojai, prizininkai ir dalyviai.

Nugalėtojais savo amžiaus grupėse varžybose tapo kanojininkai Saulius Dikšas, Gabrielė Kavaliauskaitė, antrąsias vietas laimėjo Ernestas Bucius ir Neringa Norkutė, trečiąsias Martynas Saročka ir Neda Maciūtė.

Nepaliko abejingų žiūrovų ir Justino Kazulio "bolidas" valtis su plūduru, skirta neįgaliesiems ir ... be abejo, sportininko ryžtas, taip pat šį sezoną, o gal ir apskritai visais laikais, Lietuvoje rungtyniaujantis jauniausas kanojininkas tik ką septynių sulaukęs Arnas Macius, kuris ne tik sėkmingai įveikė 200 m distanciją, tačiau ir konkuravo su penketą metų vyresniais sportininkais.