Sportas2019 m. Liepos 29 d. 07:30

Šiaulių kanojininkai ir kanojininkės 2019 Tarptautinės „Žvejo dienos“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybose

anonymous anonymousŠaltinis: Etaplius.lt

92967

2019 Tarptautinės „Žvejo dienos“ baidarių ir kanojų irklavimo varžybose sekmadienį Klaipėdoje jaunosios šiaulietės sporto centro „Atžalynas“ auklėtinės dominavo kanojininkų rungtyse: finaliniame plaukime startavo 6 šiaulietės 1 vieta atiteko Nedai Maciūtei, antra Gabrielei Baltrušaitytei, trečia Marijai Markevičiūtei.

Jauniausieji kanojininkai tebuvo du – taip pat abu iš Šiaulių: laimėjo Lukas Vaitkevičius, antras, kelias sekundes atsilikęs, jauniausias visų laikų kanojininkas Arnas Macius. Vyresnių vaikų amžiaus grupėje- antras Enrikas Vanagas ir trečias Saulius Dikšas užleido į priekį plungietį Mantą Skarulskį. Vyresnieji kanojininkai, deja, liko Šiauliuose ruoštis pasaulio jaunių ir jaunimo čempionatui į kurį išvyksta Gabrielė Čerepokaitė ir baidarininkė Ieva Vaitiekūnaitė Rumunijoje, bei Lietuvos jaunučių pirmenybėms ir vaikų čempionatui, kuris vyks rugpjūčio 7 d. trečiadienį, Šiaulių Talkšos irklavimo bazėje adresu Žvyro 34.

Klaipėdos Jūros šventės metu vykusių Žvejo dienos varžybų visi priziniai kanojininkų rezultatai

Marija Markevičiūtė C-1 200 - 3 vieta

Lietuvos jaunučių pirmenybėms ir vaikų čempionato rungtys (liūdna, nes Arnui Maciui ir Gabrielei Tamutytei, dėl jauno amžiaus, neleidžiama dalyvauti šiose vaikų varžybose nors G Tamutytei pernai buvo leista ji užėmė 3 vietą):