Aktualu2022 m. Birželio 29 d. 16:11

Šiaulių dviratininkai Europos BMX taurės varžybose tapo prizininkais

Arūnas ŠatasŠaltinis: BMX akademija inf.

238641

Birželio 25–26 dienomis Valmieroje (Latvija) įvyko paskutinieji šių metų Europos BMX taurės varžybų etapai.

Varžybose vėl įspūdingai pasirodė dvylikametis Vytautas Šatas. Vienuoliktame ir dvyliktame etapuose Šiaulių SC „Dubysa/“BMX akademija“ sportininkas tiesiog nepaliko vilčių savo varžovams į savo sąskaitą įsirašydamas antrą ir trečią pergalę iš eilės Europos taurėje. Vaikinų 15-16 metų amžiaus grupėje puikiai pasirodė Mikas Jankus.

Šeštadienį sportininkas po nesėkmingo starto bet puikaus finalinio važiavimo užėmė trečią vietą. Sekmadienį Mikas antrą kartą pateko į finalą ir užėmė penktą vietą. Sekmadienį pirmąjį savo finalą Europos taurėje pasiekė vienuolikmetis Jaunius Čepulėnas.

Atlikęs ne vieną puikų lenkimą Jaunius finišavo penktoje vietoje. Į pusfinalio etapą pateko jaunimo grupėje (Men Junior) važiuojantis septyniolikmetis Augustas Baškys, bei penkiolikmetis Aidas Čepulėnas (B15-16 grupė).

Liepos 2 d. sportininkus galėsime išvysti Šiauliuose, Lietuvos čempionato ir taurės varžybose, po kurių stipriausi BMX kroso dviratininkai išvyksta į Europos čempionatą Dessel mieste (Belgija), vyksiantį liepos 8 - 10 dienomis.