Šiauliečių Suncity MMA kovotojų komanda miestui padovanojo 24 medalius

2564da15536f5c8d2e20fe2a19e0a53d11dd9f8f
Šiauliai
Simas Garbenis Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Spalio 21 dieną, Jurbarke, vyko kasmetinis, jau tradiciniu tapęs tarptautinis MMA ir kikbokso kovos menų turnyras „Žalgirio taurė 2023“. Kaip ir kiekvienais metais į šį turnyrą savo jėgas išmėginti atvyksta kovotojai ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių, todėl tai itin patraukli proga ir Šiaulių miesto kovotojams kaupti kovinio sporto patirtį. Nors Suncity MMA komanda šiame turnyre dalyvauja kasmet, šiais metais Šiaulių miesto komanda surinko rekordinį kovotojų skaičių – 26.

„Pirmiausiai džiaugiames, kad Šiaulių miesto jaunimas vis labiau atranda save koviniame sporte. Jei anksčiau į tokio lygio varžybas paruošdavome vidutiniškai 10–12 kovotojų, tai šiais metais šis skaičius daugiau nei dvigubai didesnis. Didėjanti kovotojų skaičių lemia pozityvi atmosfera mūsų grupėse ir trenerių bei sportininkų tarpusavio santykiai, atsidavimas treniruočių procesuose“, – kalbėjo Suncity MMA klubo vadovas.

Nors pats turnyras „Žalgirio taurė 2023“ labiau orientuotas į MMA sporto discipliną, jame netrūko ir kovų, organizuotų pagal kikbokso taisykles. Suncity MMA klube visai nesenai savo veiklą pradėjusi kikbokso kovotojų grupė šiame turnyre, taip pat, pasirodė pagirtinai. 

„Nors pagal kikbokso taisykles treniruojames ir kovojame palyginus ne ilgą laiką, jau tikrai įžvelgiame augančią sportininkų perspektyvą, norą tobulėti, garsinti save ir savo klubą bei miestą įvairiuose varžybose. Tikimės, kad toks spotininkų aktyvumas išsilaikys visą jos gyvavimo laiką ir nebus tik aukštas šuolis pradžioje“, – kikbokso kovotojų pasiekimais džiaugiasi Suncity MMA kikbokso treneris. 

Šiaulių miesto komanda šiame turnyre iš viso iškovojo 24 įvairių spalvų medalius, didžiąją dalį kovų baigdami anksčiau laiko. Šis rezultatas lėmė ir tai, kad Suncity MMA klubas iš visų turnyre dalyvavusių sporto klubų užėmė II-ą vietą, aplenkdamas užsienio, sostinės klubus ir nusileidęs tik organizatorių sporto klubui.

„Nors šiai dienai galime pasidžiaugti tiek pasiektais rezultatais, tiek augančia komanda, svarbiausias mūsų tikslas yra padėti jaunimui tinkamai praleisti laisvalaikį, realizuoti save, paskatinti juos priimti tinkamus sprendimus, ugdyti atsakomybę ir auginti doras asmenybes, visiškai paneigiančias nusistovėjusius negatyvius stereotipus supančius kovinio sporto atstovus ir taip šviesti plačią visuomenę“, – vieningai sakė Suncity MMA klubo treneriai.

Kaip visada klubas išreiškia padėką visai savo bendruomenei, Šiaulių miestui už nuolatinį palaikymą ir tikėjimą Šiaulių miesto kovotojams.