Sportas2022 m. Lapkričio 5 d. 15:03

Šiauliečių išvyka į Šalčininkų rajoną baigėsi taikiomis lygiosiomis

Šiauliečių vartininkas Dominykas Adomavičius džiaugiasi - Foto: Lietuvos rankinio lyga/Facebbok

Giedrius ŠteimantasŠaltinis: Etaplius.LT

250437

Šį sekmadienį Lietuvos rankinio pirmosios lygos rungtynėse susitiko Šalčininkų rajono HC „Sokol“ ir RK „Šiauliai“ rankininkai. Eišiškių sporto mokyklos salėje vykusioje dvikovoje įtampa laikėsi visas rungtynes, o 60-ties rungtynių minučių nugalėtojui išaiškinti nepakako – rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 27:27 (12:13).

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, susitikimo pradžioje susikrovę dviejų įvarčių persvarą. Tačiau šiauliečiai „Sokol“ žaidėjams pabėgti neleido – jau greitai rezultatas rodė šiauliečių pranašumą – 3:5. Visą pirmąjį kėlinį vyko savotiškas ping pongas – komandos vis negalėjo atitrūkti viena nuo kitos. Bet prieš pat pertrauką stipresni aikštelėje pasirodė saulės miesto rankininkai, kurie neleido sakalams išlyginti rezultato, tad į rūbinę svečiai išėjo turėdami vieno įvarčio persvarą.

Antrajame kėlinyje intriga nedingo – kova vyko taškas į tašką. Nei viena komanda nesugebėjo susikrauti didesnio nei dviejų įvarčių persvaros, o beveik visą antrąją rungtynių pusę jei tarp komandų ir buvo skirtumas, tai jis būdavo minimalus. Rungtynėse įtampa pasiekė aukščiausią tašką kai likus mažiau nei minutei iki susitikimo pabaigos rezultatas tapo lygus 27:27. Tačiau abi komandos pelnyti daugiau įvarčių nesugebėjo bei komandos rungtynes baigė lygiu rezultatu.

Šiauliečių gretose rezultatyviausias buvo Simas Butkus su 13-ka įvarčių. Šešiais prisidėjo Džiugas Saliamoris, penkis įvarčius pelnė Artūras Budraitis, o Rokas Zdanavičius, Samuelis Sinušas bei Lukas Velykis pelnė po vieną įvartį.

„Sokol“ ekipoje rezultatyviausias buvo Janas Girdzijevskijis, pelnęs septynis įvarčius. Andrejus Gaidukas pridėjo šešis, Darjušas Gureckis penkis, Pavelas Vitožencas keturis, Rolandas Bliznevičius tris, o Vytautas Tolstovas bei Donatas Keršys po vieną įvartį.

Kitos RK „Šiauliai“ rungtynės jau šį sekmadienį, lapkričio 6d., su pirmosios lygos lyderiais Varėnos „Ūlos“ rankininkais. Rungtynes gyvai galite stebėti krepšinio akademijos „Saulė“ salėje (Pramonės g. 13, Šiauliai) arba Lietuvos rankinio lygos YouTube kanale. Palaikykite šiauliečius!