Šiauliai sukvietė moksleivius iš visos šalies

Šiauliai sukvietė moksleivius iš visos šalies
Šiauliai
Šiaulių m. savivaldybės nuotr.
Vitalis Lebedis Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šiaulių m. savivaldybė

Šiauliuose prasidėjo tris dienas vykstantis Lietuvos moksleivių sąjungos atstovų rudens forumas. Į mūsų miestą atvyko keli šimtai jaunuolių iš 37 Lietuvos miestų ir rajonų. Atidaryme dalyvavo ir susirinkusį jaunimą pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Būriai jaunimo iš visos Lietuvos penktadienį traukė į Šiauliuose vykstantį Lietuvos moksleivių sąjungos Rudens forumą 2022 „Per Aspera Ad Astra“.

Trijų dienų renginių ciklo atidarymas vyko Šiaulių kultūros centre. Mieste susirinkusius forumo dalyvius pasveikino Šiaulių meras Artūras Visockas.

„Jūs esate ta energija, kuri labai reikalinga Lietuvai. Niekada nepamirškite, kokie esate stiprūs savo vidumi, drąsiai siekite idealų sau, savo miestams, savo šaliai. Kurkite gėrį savo aplinkoje, tikėkite, kad gyvenime turite tam tikrą misiją“, – linkėjo meras A. Visockas.

 

Į susirinkusius taip pat kreipėsi Lietuvos moksleivių sąjungos pirmininkė Karolina Pralgauskytė. Forumo dalyvius sveikino Šiaulių miesto savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Dalia Vietienė ir svečius priimančios „Romuvos“ gimnazijos vadovas Vytautas Giedraitis.

 Forumo programoje paskaitos, darbas grupėse, socializacijos ir refleksijos užsiėmimai, naktinė programa.  

Lietuvos moksleivių sąjunga vienija mokinių savivaldas bei skatina jų bendradarbiavimą. LMS padaliniai  sprendžia įvairias problemas, atstovauja moksleivių interesams regioniniu ir nacionaliniu lygmenimis.

Užsak. Nr. 99588