Ši Valentino diena bus ypatinga trims Zodiako ženklams

studio-shot-embraced-couple
Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Artėjanti Šv. Valentino diena žada malonių staigmenų trims Zodiako ženklams.

Valentino diena dažniausiai siejama su poromis ir romantika, kai stengiamasi parodyti dėmesį ir meilę savo antrajai pusei. Kam pasiseks sustiprinti savo ir antrosios pusės tarpusavio ryšius, kas sulauks ypatingo pasiūlymo, o kurio Zodiako ženklo atstovai bus apdovanoti dėmesiu?

Jautis

Jaučiams ši Valentino diena atneš ramybę širdyje. Panašu, kad pastaruoju metu jūsų ir jūsų partnerio santykiuose vyravo chaosas ir vis dažniau tekdavo susimąstyti, ar jums vis dar pakeliui. Tikėtina, kad iki Valentino dienos su savo partneriu turėsite produktyvų pokalbį, kurio metu aptarsite jus neraminančius klausimus, o įsimylėjėlių dieną pasitiksite meilės kupina širdimi. Atrasite vidinę ramybę ir suvoksite, kad esate su tinkamu žmogumi.

Skorpionas

Pasak astrologų, ypatingo pasiūlymo sulauks šio Zodiako ženklo moteriškos lyties atstovės. Žvaigždės rodo, kad šio Zodiako ženklo atstovių gyvenimo partneriai yra pasiruošę imtis konkrečių veiksmų, kad Skorpionės šią Valentino dieną prisimintų visą gyvenimą, tad būkite pasiruošusios iš savo partnerio sulaukti klausimo „ar tekėsi už manęs?“.

Žuvys

Pastaruoju metu Žuvys jaučiasi lyg rate besisukančios voverės: gausybė darbų, mažai poilsio, įkyrėjusi buitis namuose, o kur dar įsivyravusi rutina santykiuose. Panašu, kad Žuvų partneriai visa tai mato ir jau ruošia malonią staigmeną. Atitrūkti nuo kasdienių darbų, pakeisti aplinką ir pajausti savo partnerio dėmesingumą Žuvys galės jau visai netrukus – juk Valentino diena jau čia pat.