Sportas2018 m. Rugsėjo 26 d. 20:14

Sezono atidarymas namuose paženklintas nesėkme

LKL|BNS nuotr.

53947

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai „Betsafe–LKL“ pirmenybėse patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Pasvaliečiai pirmose sezono namuose rungtynėse priėmė praėjusio sezono bronzos medalininkus Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus ir uostamiesčio klubui nusileido 69:88 (17:22, 16:24, 21:22, 15:20).

Problemų Pasvalio komanda turėjo dar antrajame kėlinyje. Klaipėdiečiai tuomet užsivedė ir žaibiškai laimėjo atkarpą 16:3, taip „Pieno žvaigždes“ užnugaryje palikdami jau dviženkliu nuotoliu (38:22).

Kiek vėliau „Neptūnas“ į priekį nurūko dar didesniu atstumu (46:25), tačiau Gedimino Petrausko auklėtiniai nepasidavė ir pirmąją rungtynių pusę baigė spurtu 8:0 bei sumažintu atsilikimu (33:46).

Trečiojo kėlinio viduryje Pasvalio komandai po Tomo Lekūno metimo dar pavyko priartėti (47:52), tačiau netrukus „Neptūnas“ atseikėjo 12 taškų iš eilės ir svečių persvara vėl išaugo (62:49).

Kaip paaiškėjo vėliau, tai ir buvo paskutinė vinis „Pieno žvaigždžių“ komandai. Vėliau G. Petrausko kariauna nebeatsigavo ir pergalę namo išsivežė „Neptūnas“.

Puikias rungtynes Pasvalio komandoje sužaidė E. Omogbo, pelnęs 24 taškus (7/8 dvit., 10/12 baud. met.), atkovojęs 10 kamuolių ir surinkęs 35 naudingumo balus.

Kitas rungtynes pasvaliečiai žais rugsėjo 30-ąją, kuomet keliaus į Šiaulius. Namie kitą susitikimą „Pieno žvaigždės“ žais spalio 6-ąją, kai priims Alytaus „Dzūkiją“.

„Pieno žvaigždės“: Emmanuelis Omogbo 24 (10 atk. kam.), Ivars Žvigurs 12, Tomas Lekūnas ir Lance'as Jeteris po 7, Karolis Petrukonis 5.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius ir Gytis Masiulis (10 atk. kam.) po 18, Tomas Delininkaitis ir Jerai Grantas po 10.