Šeštadienį prasidės registracija į penktas klases!

resize_1472x924_resize_1472x924_4_bendrasisu
Marijampolė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Marijampolės savivaldybės inf.

Prašymai 2024/2025 mokslo metais mokytis Marijampolės savivaldybės mokyklų 5-tose klasėse pradedami registruoti nuo 2024 m. vasario 10 d. 8 val.

Anksčiau nurodyto laiko užpildyti ir pateikti prašymai negalios!

Pirmo etapo penktokų prašymų registracija vyks iki gegužės 31 d.

Primename, kad prašyme turite nurodyti 2 (dviejų) mokyklų pasirinkimus pagal savo prioritetus, t. y. 1-oje vietoje nurodyti tą įstaigą, kurioje norima, kad vaikas mokytųsi, 2-oje – įstaigą, kaip alternatyvą, jei vaikas nepatektų į norimą mokyklą.

Akcentuojame, jog nesvarbu, ar vaikas pradės lankyti naują įstaigą, ar mokslus planuoja tęsti toje pačioje mokykloje pabaigęs 4-ą klasę, prašymus per sistemą nurodytu laikotarpiu pateikti būtina visiems.

Pasibaigus I etapui ir paskirsčius vaikus į mokyklas (birželio pradžioje), apie pagrindinio priėmimo į 5 klases II etapo pradžią bus skelbiama vėliau.

Tėvai (globėjai, rūpintojai) apie vaiko priskyrimą mokyklai informuojami automatiškai elektroniniu paštu.

Prašymus galima pildyti elektroniniu būdu Priėmimo į Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas informacinėje sistemoje (https://svietimas.marijampole.lt/) arba darbo dienomis kreipiasi į Registratorių (J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė). Pastaruoju atveju Registratorius įregistruoja vaiką į IS, kai tėvai (globėjai, rūpintojai) pateikia rašytinį prašymą.