Šeštadienį eterį užkariauja „Vienas namuose 2“: ar apie šį filmą žinote viską?

Šeštadienį eterį užkariauja „Vienas namuose 2“: ar apie šį filmą žinote viską?
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Juostos apie nuolat netyčiomis nuo šeimos atsiskiriantį Keviną tapo neatskiriama Kalėdų laukimo dalimi. Kad be šių filmų šventės nebūtų tokios pat, įrodo ir žiūrovai – praėjusią savaitę filmas „Vienas namuose“ tapo žiūrimiausiu šių metų filmu, kurį stebėjo daugiau nei pusė milijono žmonių! O jau šiandien per TV3 laukia ir antroji dalis – „Vienas namuose 2“.

Ir nors atrodo, kad daugelis garsiausias filmo eilutes jau galėtų cituoti mintinai, ar apie antrąją filmo dalį tikrai žinote viską?

 

  1. Tikriausiai daugelis prisimena įspūdingą sceną, kai prabangiame „Plaza“ viešbutyje Kevinas sau leidžia mėgautis viskuo, ko tik geidžia jo širdis. Jo užsakymas – kiekvieno smaližiaus svajonė. Nuo šokoladinių pyragų, įvairiausių rūšių ir skonių ledų iki grietinėlės ar daugybės skirtingų pyragėlių… Kevinas iš tiesų užsisakė visko. Sunku patikėti, bet visa tai realiame gyvenime 5 žvaigždučių viešbutyje tuo metu būtų atsiėję daugiau nei 900 eurų!

 

  1. Šis viešbutis po filmo tapo beprotiškai populiarus – darbuotojai neslėpė, jog žmonės lyg pakvaišę siekė rezervuoti būtent tą kambarį, kuriame buvo apsistojęs Kevinas.

 

  1. Ne ką mažiau pasisekė ir vaikams, kurie filmavosi didžiulėje žaislų parduotuvėje. Jie ne tik galėjo pasimėgauti vaidmeniu filme, bet ir buvo apdovanoti – kiekvienas iš jų galėjo išsirinkti jam labiausiai patikusį žaislą ir pasiimti jį namo, tarsi prisiminimą.

 

  1. Antrojoje filmo dalyje akylesni žiūrovai pastebės ir skandalingąjį Donaldą Trumpą, kuriam tuo metu priklausė garsusis „Plaza“ viešbutis. Pasirodo, kad duoti leidimą filmuoti „Vienas namuose 2“ šiame viešbutyje Trumpas sutiko tik tokiu atveju, jei ir pats nors trumpam galėtų pasirodyti filme.

 

  1. Kevino mamą suvaidinusi aktorė Catherine O’Hara jaudinosi, jog atrodo nerūpestinga mama – juk antrojoje filmo dalyje jos sūnus dingsta antrą kartą! Filmo kūrėjams neliko nieko kito, kaip tik pridėti kelias scenas, kuriose atsiskleistų jos motiniškas rūpestis…