Serialo apžvalga: „Mare of Easttown“ (2021)

Serialo apžvalga: „Mare of Easttown“ (2021)
Pasaulis
Kadras iš serialo
Monika Viliušytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Mažame Pensilvanijos miestelyje visi pažįsta visus. Atrodo, žino, ir ko vienas iš kito laukti. Tačiau kaip būna gyvenime, visada yra slaptas dugnas. Nerodomas veidas. Neišsakyti jausmai. Atvirai nedemonstruojamas elgesys.

Taip mažą bendruomenę sukrečia paauglės kūdikį auginančios mergaitės nužudymas. Jį ištirti pavedama neseniai išsiskyrusiai, su sūnaus savižudybe nesusitaikančiai ir su motina nuolat konfliktuojančiai detektyvei Meir. Situaciją dar labiau komplikuoja tai, kad visus metus nieko nežinoma ir apie mįslingą prieš metus dingusios mergaitės likimą...

Puiki detektyvinė istorija, kurioje pirmiausia koncentruojamasi į sudėtingą žmogaus asmenybę. Įvairiais rakursais. Nepagrąžintą, skausmingą gyvenimą, kurio neįmanomą suvaldyti. Narkotikai, psichotropinės medžiagos ir lydintys reiškiniai, atimantys vaikus iš motinų, žmogiškumą. Paauglių žiaurumas. Santuokinė neištikimybė.

Vaiko užsikraunama našta išsaugoti šeimą. Į priekį neleidžiantis judėti kaltės jausmas. Jį prislopinantis darbas kone kiaurą parą ir kt.

Niūroka? Taip, tačiau tamsiame tunelyje šviesos yra. Teisė į dar vieną galimybę, taisyti klaidas, paleisti. Draugystė. Tiesa. Atvirumas.

Meilė. Visai nesvarbu, kad gali būti atstumtas. Ir ne kartą.

Tikroviški, įsimenantys, įvairiapusiai veikėjai. Plojimai pagrindinį detektyvės Meir vaidmenį sukūrusiai Kate Winslet.

2021 m., 7 serijos. Vertos kiekvienos mūsų minutės.

Apžvalgos autorė Asta Sara

IMDB

Kas gero ekranuose?