Senjorai paminėjo kalėdines šventes: netrūko šokių ir dainų

Alytus
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Alytaus miesto savivaldybė

Pagyvenusių žmonių asociacijos Alytaus skyriaus nariai susirinko į šventinę popietę, kurioje skambėjo kalėdiniai sveikinimai, dainos ir net šokiai.

„Nesu buvęs turbūt nė vienoje Alytaus įstaigoje ar organizacijoje dažniau nei pas jus. Visą laiką kvietėte – visą laiką ateidavau. Linkiu kiekvienam iš jūsų sveikatos, kad dar ir kaimynas ar kaimynė pakibintų, vaikai paskambintų, draugai parašytų žinutę“, – susirinkusius sveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis.

„Čia yra ta vieta, kur galite būti savimi, pasidžiaugti, padainuoti, pabėdoti, tokios vietos reikalingos bendruomenėms. Sveikatos, stenkitės daugiau šypsotis, galvoti šviesiai, tada ir vaistinėse teks lankytis rečiau“, – linkėjo vicemerė Jurgita Šukevičienė.

„Visada malonu jausti tokį rūpestį, girdėti gražius posmus ir dainas. Mes visi kartu nuėjome tokį gražų turiningą gyvenimo kelią. Metai uždeda dar vienerius metus mums kaip naštą, bet mes taip užsigrūdinome, kad jau ir nebejaučiame. Linkiu šypsotis, būkime sveiki, stiprūs, šokime, dainuokime ir viskas bus gerai“, – optimizmo nestokojo Alytaus miesto savivaldybės tarybos narė Laimutė Kirkliauskienė.

„Aš dažniau čia dalyvauju su reikalais – kai politikai prižada, mano misija būna kuo greičiau kiek įmanoma tai išpildyti. Švenčių proga linkiu kuo geresnės sveikatos, eikite į sporto klubus, likite tokie žvalūs, kaip dabar atrodote“, – kalbėjo Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Ona Balevičiūtė.

Pagyvenusių žmonių asociacijos Alytaus skyriaus pirmininkas Eugenijus Kasteckas taip pat džiaugėsi aktyvia bendruomene, valdininkų įgyvendintais pažadais ir kvietė metus užbaigti su dainomis, o jų čia netrūko – koncertavo asociacijos kolektyvai, trypti kojomis kvietė muzikantai.