Seniūnijų sporto žaidynės

Virginija Šimkūnienė Etaplius žurnalistas

Rugsėjo pradžioje Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sporto aikštyne vyko Kaišiadorių rajono seniūnijų sporto žaidynės. Žaidynių tikslų yra daug ir įvairių: pasiekti, kad rajono gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamosiose vietose, skatinti sporto visiems plėtrą rajone, puoselėti kūno kultūrą ir mėgėjų sportą, didinti gyventojų fizinį aktyvumą, gerinti bendruomenių narių tarpusavio supratimą, toleranciją, bendravimą. Žaidynes organizavo ir vykdė Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras. Žaidynių partneriai: Kaišiadorių miesto seniūnija, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija.

Rajono sportininkai varžėsi futbolo, krepšinio, tinklinio, orientacinio sporto, žolės riedulio, šaškių ir stalo teniso rungtyse. Džiaugiamės, kad į šias sporto žaidynes atvyko ir krepšinio varžybose už „Komanda 78” žaidė, taiklius metimus į varžovų krepšį mėtė garsiausias Kaišiadorių krašto krepšininkas Ramūnas Šiškauskas.

Rezultatai varžybų tokie: krepšinio 3x3 (16-40 metų): pirmą vietą pelnė „Komanda 78“, antri liko „Jaunesni“ , trečioje vietoje - „Savi“. Tinklinį žaidė bei varžėsi tiek vyrai, tiek moterys. Varžybose 3x3 (moterys) laimėjo „Ant bangos“. Tinklinio 3x3 (vyrai): laimėjo „Juodasis gojus“, antra vieta „Cirko arklys“, trečioje vietoje liko „Buvo tinklas“. Futbolas buvo žaidžiamas 5x5.

Laimėjo „Otkinsono gauja“, antra vieta „Aš, tu ir Špokas“, trečioje vietoje -„Raudonieji“. Seniūnijos šaškių varžybose laimėjo Janina Rekiavičienė, antra vieta - Julė Morkūnienė, trečioji liko Vaidilutė Kmitaitė. Vyrų tarpe šaškių varžybas laimėjo Petras Lažauninkas, antras liko Romualdas Urmilevičius, trečia vieta atiteko Genadyj Aleksandrovič.

Stalo teniso vyrų varžybose pirma vieta pripažinta Vladislavui Visockui, antra - Valentinui Grigaliūnui, trečia – Majui Vitkauskui. Žolės riedulio varžybas laimėjo „Brigada“, antri liko „Eifeliai“, trečią vietą užėmė „Raudonėliai“. Orientacinio sporto varžybose laimėtojais tapo „Brigada“, antri - „Kompasas“, trečia vieta - „Raudonėlis“.

Kaišiadorių rajono seniūnijų sporto žaidynės finansuotos iš projekto ”Sportuok ir pažink Kaišiadorių kraštą”, kuris yra finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis. Fondą administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centro nuotr.