SELL žaidynėse - dar trys Lietuvos plaukikų pergalės

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt

3725

Rygoje (Latvija) vykstančių 33-iųjų SELL studentų žaidynių plaukimo varžybose šeštadienį Lietuvos sportininkai iškovojo tris pergales.

Merginų 50 m plaukimą laisvuoju stiliumi laimėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovė penkiakovininkė Emilija Serapinaitė - 26,81 sek. Antrąją vietą užėmė kita lietuvė Justina Dilgaitė (Vilniaus universitetas, 28,04 sek.), trečia liko latvė Gundega Jankovska (28,78 sek.).

Vaikinų 100 m plaukimo rungtyje triumfavo Gytis Stankevičius (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) - 56,60 sek. Bronza atiteko Lietuvos sporto universiteto (LSU) nariui Eimantui Miliui (58,53 sek.).

Merginų 200 m kompleksinio plaukimo nugalėtoja tapo Goda Overlingaitė (LSU, 2.38,36).

Sidabro medalius iškovojo Laura Dobrovolskaitė (LSMU, 100 m nugara; 1.12,74), Povilas Strazdas (VU, 200 m kompleksiniu būdu; 2.06,61) ir LSU estafetė 4 po 50 m kompleksiniu būdu (1.58,84), bronzos - Deividas Grigalionis (LSU, 50 m laisvuoju stiliumi; 24,23 sek.)

Geriausią rezultatą pagal reitingo taškus SELL žaidynėse pasiekė G. Stankevičius (100 m nugara).

Pirmąją varžybų dieną Lietuvos plaukikai iškovojo penkis aukso medalius.