Sportas2018 m. Gegužės 30 d. 16:31

Sėkmingi Prienų orientacininkų startai

Reporteris OrintaŠaltinis: Etaplius.lt

39679

Gegužės 11–13 dienomis Vilniaus apylinkėse vyko tarptautinės 3 dienų orientavimosi sporto varžybos „Vilnius 2018“. Visas tris dienas dalyvių laukė skirtingos trasos skirtingose Vilniaus vietovėse.

Pirmąją dieną sportininkai įveikė sprinto trasas Lazdynuose, antrąją dieną dalyvių laukė Gariūnai, trečiąją – Juodegliai.

Susumavus trijų dienų rezultatus, vyrų elito grupės čempionu tapo Prienų „Šilo“ sportininkas Vytautas Beliūnas. (Pirmąją dieną finišavęs ketvirtas, per likusias dvi dienas sportininkas sugebėjo atsirevanšuoti konkurentams ir iškovojo pirmąją vietą). Moterų elito grupėje OSK „Šilas“ sportininkės Milda Radzivonaitė užėmė 4-ąją vietą, Indrė Beliūnė – 5-ąją. V20 grupėje Rokas Lipnickas iškovojo 3-iąją vietą, V16 amžiaus grupėje Pijus Maciulevičius – 9-ąją vietą, V40 grupėje Rimvydas Arlauskas – 4-ąją.