Sportas2017 m. Gegužės 15 d. 15:20

Sėkmingas savaitgalis SM "Dubysa" šauliams

2921

Šių metų gegužės 13-14 dienomis Rokiškyje vyko Lietuvos jaunių ir vaikų čempionatas mažo kalibro ginklais.

Ypač sėkmingai sekėsi merginų komandai (A. Urbonaitė, G. Lukašavičiūtė, V. Dušenko ir K. Račkauskaitė), kurios tapo dukart Lietuvos čempionėmis komandinėje įskaitoje (šaudymas gulomis ir šaudymas iš trijų padėčių) ir net dukart pagerino Lietuvos šaudymo sporto sąjungos komandinį rekordą 829.0 [Šiauliai SM Dubysa].

Vaikų komandinėje įskaitoje sėkmingai startavo V. Mikalauskaitė, iškovojusi III vietą.

Asmeninėje įskaitoje čempionišką rezultatą pasiekė Lietuvos jaunių rinktinės narė Kornelija Račkauskaitė ir iškovojo įtikinamą Ivietą. III vietą tarp berniukų iškovojo Donatas Deksnys.

Šiuo metu komanda intensyviai ruošiasi Baltijos taurei bei jaunių žaidynėms, iš kurių turėtų taip pat grįžti ne tuščiomis.