Sėkmingą karjerą padariusi lietuvė dizainerė Donata Davidoff: „Aplinkiniai galvojo, kad Londone ne studijuosiu, o klube šoksiu“

F012915L 18.MXF_snapshot_38.08_[2024.01.15_11.28.53]
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Pranešimas spaudai

Londone gyvenanti 43-ejų lietuvė dizainerė Donata Davidoff – puikus pavyzdys toms, kurios trokšta geresnio gyvenimo, laisvės ir finansinės nepriklausomybės. Donatos kuriamus kokybiškus ir madingus drabužius privačių pristatymų metu šluote šluoja klientės ne tik Londone, bet ir Monake, Niujorke ar Paryžiuje, tačiau kalbėdama apie savo karjeros kelią ir pasiekimus, Donata lieka kukli.

Į Londoną kaunietė Donata atvyko vos 17-os, tiesiai iš mokyklos suolo. Ji sako jau nuo septynerių svajojusi apie drabužių dizainerės darbą, tačiau jos svajonės šeimai mažai terūpėjo.

Donatos tėvai išsiskyrė, kai jai tebuvo ketveri, o vaikus pasidalino ir ji buvo atskirta nuo savo brolio dvynio.

Į garsųjį Šv. Martino menų ir dizaino koledžą Londone Donata išvyko pradėjusi, kaip pati sako, maištauti prieš jai visiškai kitokią ateitį suplanavusią tetą ir močiutę, nes pagal šeimos planus mergina turėjo mokytis profesinėje mokykloje ir tapti virėja.

„Buvo netgi tokių reakcijų, pasigirdusių iš mano šeimos, kad ji tam Londone tikrai nestudijuos, turbūt kokiam klube šoks“, – pasakos Donata.

Pasak moters, daugeliui sprendimų, kuriuos ji priėmė gyvenime, reikėjo didelės drąsos.

Kodėl ji tvirtina, kad moteriai itin svarbu būti laisvai ir finansiškai nepriklausomai? Ir nuo ko pati pradėjo karjerą Londone, atvykusi į didmiestį viena, be šeimos palaikymo, tiesiai iš mokyklos suolo?

Gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.