Šeimų estafečių varžybose – devynios šeimos

Seimu-estafeciu-varzybu-dalyviai_-1320x537
Plungė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Plungės rajono savivaldybės inf.

Kovo 10 d. Plungės sporto ir rekreacijos centras sukvietė Plungės šeimas aktyviai ir linksmai praleisti sekmadienio popietę. Susirinko devynios sportiškai nusiteikusios šeimos, kurios savo vikrumą ir greitį išmėgino šešiose estafetėse. Netrūko azarto, šypsenų, palaikymo šūksnių bei geros nuotaikos.

Visose varžybose neaplenkiama buvo „DGA“ komanda (Deimantė, Aušra, Gintaras Kaniavos), visose estafetėse užėmusi pirmas vietas. Kitos prizininkų komandos paaiškėjo tik po taškų skaičiavimo, nes komandos skirtingose rungtyse parodydavo vis kitokį rezultatą. Antrą vietą iškovojo „Patys sau linksmi“ komanda (Birutė, Adomas, Vismantas Pakalniškiai). Trečioji vieta atiteko komandai „Su trenksmu“ (Milda, Mykolas, Vytautas Valančiai).

Komandos buvo apdovanotos smiginio lentomis. Tikimės šeimos tobulins strėlyčių mėtymo įgūdžius ir netolimoje ateityje galėsime jas pakviesti į smiginio turnyrą.

Organizatoriai dėkoja dalyvavusioms šeimoms ir ragina neapleisti aktyvaus laisvalaikio kartu. Kitas renginys numatytas Plungės rajono bendruomei planuojamas gegužės mėnesio pradžioje, vyks dviračių žygyje apie Platelių ežerą.