Šeimą su skudurine lėle sukūręs vyras planuoja ją vesti

Šeimą su skudurine lėle sukūręs vyras planuoja ją vesti
Pasaulis
Stop kadras
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Vyras, kuriam atsibodo būti vienišu, ėmė susitikinėti su skudurine lėle ir prisipažino, kad planuoja judviejų svajonių vestuves. Vyras tikina, kad mylima lėlė padėjo daug ištverti.

Vyras apie savo santykius nevengia kalbėti socialiniame tinkle „TikTok“. Vaizdo įrašuose jis atvirauja, kad daugelį metų buvo vienišas, o meilę rado su skudurine lėle, kurią pavadino Natalija.

Neeilinė pora kartu eina pasivaikščioti, apsipirkti, lėlė susitiko ir susipažino su vyro šeima.

Lėlę įsimylėjęs vyras ir Natalija neseniai atšventė vienerių metų draugystės sukaktį.

Ne vieną „TikTok“ vartotoją stebina ne tik netradiciniai santykiai, bet ir skudurinių lėlių šeima. Vyras dalinasi vaizdo įrašais, kuriuose matyti, kaip jis atlieka tėvo pareigas – perrengia lėles-vaikus, padeda jiems ruošti namų darbus, kartu žiūri televizorių.

„Jei ne lėlės, būčiau labai vienišas. Bent jau ką nors turiu. Jūs nežinote, kaip aš ją myliu, kiek ji man padėjo ištverti. Mes planuojame tuoktis“ – tikino vyras.

Jis nėra pirmasis, kuris įsipareigojo skudurinei lėlei ir kartu su ja nusprendė kurti šeimą.

Meirivonei Rochai Moraes pasiskundus dėl vienatvės ir kad šokiuose neturinti su kuo šokti, motina jai pasiuvo lėlę Marcelo.

37-erių Meirivonė tikina, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, pora susituokė. Šeimą papildė skudurinė lėlė-kūdikis.

„Jis su manimi nesiginčija ir mane supranta. Marcelo yra puikus ir ištikimas vyras. Visos moterys man pavydi“ – apie mylimą lėlę pasakojo moteris.