Šeima mirusį mylimą šunį pavertė kilimėliu

Šeima mirusį mylimą šunį pavertė kilimėliu
Pasaulis
Soc. tinklų nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Daugelis naminių gyvūnėlių šeimininkų randa būdų, kaip pagerbti savo augintinių atminimą jiems mirus, tačiau viena šeima galbūt nuėjo per toli.

Po to, kai australų šeimos auksaspalvis retriveris mirė, jie nusprendė savo mylimą augintinį paversti kilimėliu.

Pasak pasamdytos specialistės, nors kai kuriems toks įamžinimas gali kelti nerimą, augintinio taksidermija tampa populiariu būdu pagerbti augintinį.

„Gyvūnėlių taksidermija iš tikrųjų išpopuliarėjo tik per pastaruosius penkerius metus, todėl daugumai žmonių tai yra labai naujas dalykas“, – sakė Melburne įsikūrusios įmonės „Chimera Taxidermy“ savininkė.

29 metų mergina sutiko, kad šis metodas „tikrai ne visiems“, ir ji tai gerbia. Maddy, kuri pradėjo užsiimti taksidermija būdama vos 18 metų,  įmonės paskyroje pasidalijo „Instagram“ įrašu: „Gražus senas auksaspalvis retriveris, išsaugotas kaip kailis jo šeimai. Pagaliau paruoštas keliauti namo.“

Įrašas sulaukė įvairių, bet daugiausia teigiamų atsiliepimų. Žmonės sako, kad idėja yra „graži, bet skirta ne visiems“.

„Tai liūdna. Aš susimąsčiau, kaip atrodytų mano šuo, jei vieną dieną būtų išsaugotas kaip kilimas“, – komentavo vienas žmogus.

„Gal ne visiems, bet tai įdomus būdas išlaikyti tą jutiminį ryšį po to, kai nebėra mylimo augintinio“, – sakė kitas.

„Atsiprašau, bet tai visiškai nepagarba šuniui! Tegul ilsisi ramybėje“, – rašė kitas.

Maddy „išsaugo“ ne tik šunis, bet ir daugiau gyvūnų: namines kates, žiurkes, triušius, jūrų kiaulytes, ožkas ir „beveik bet kokį naminį gyvūnėlį, kurį tik sugalvoji“.

„Kartais sunkiau dirbti su augintiniais, palyginti su kitais gyvūnais, – pripažino ji. – Tačiau verta padėti žmonėms išgyventi jų sielvartą ir leisti jiems amžinai išlaikyti dalį savo augintinio.“

Pagal užsienio žiniasklaidą.