Šeima 7 metus gyveno apsėstame name, dabar ji dalijasi šiurpą keliančiomis istorijomis

Lietuva
Flickr.com nuotr. ir Youtube stop kadras.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  dailystar.co.uk

Moteris teigia, kad septynerius metus gyveno antgamtinių reiškinių apsėstuose namuose, po to kai persikėlė į sodybą Velse, Jungtinėje Karalystėje. Sodyba, kurioje ji apsistojo, praminta labiausiai apsėstais Didžiosios Britanijos namais.

Liz Rich kartu su savo vyru Billu ir judviejų mažais vaikais persikėlė į Hel Fanog sodybą dar 1989 m., dabar Liz teigia, jog netrukus po įsikraustymo prasidėjo keisti reiškiniai: elektros įtampos šuoliai, nugaišę ūkiniai gyvūnai ir net dvasios.

Užsienio žiniasklaidoje pranešama, kad pasirodžiusi šmėkla ateidavo senyvos moters pavidalu, ji tiesiog sėdėdavo ir stebėdavo žaidžiančius vaikus. Be jos pasirodydavo ir šmėklos figūra su gobtuvu, tačiau be veido. Namo šeimininkai teigia, į namus šventikus kvietėsi ne kartą, tačiau atsikratyti antgamtinių būtybių tai nepadėjo.  

„Jei niekada nepatyrėte nieko panašaus – jums gali atrodyti, kad mes viską išsigalvojame, tačiau taip tikrai nėra“, – kalbėdama su užsienio žurnalistais teigė 63 metų moteris. Dabar moteris prisimena, kad pirmasis visų reiškinių ženklas buvo sąskaita už elektrą. Pasak jos, elektros name būdavo išnaudojama daug daugiau negu fiziškai pajėgti galėtų šeima. Atvykę ekspertai negalėjo nustatyti to priežasties.

Šeima prisimena, gyvenimas tokiame name buvo siaubingas, tačiau neturėdami kur išvykti, jie pasirinko prisitaikyti. Todėl laikui bėgant priprato prie paranormalių reiškinių.

„Jaudavome, kad kažkas ne taip dar prieš prasidedant baisybėms. Kartais jis atrodydavo lyg visiškai normalus namas, tačiau kartais energija jame ženkliai pakisdavo ir atrodydavo, jog kažkas siurbia tavo energiją“, – prisiminimais dalinosi L. Rich.

Tarp keistų reiškinių, kuriuos išgyveno šeima buvo ir nežinia iš kur girdimi žingsniai, laiptų krebždesiai, be jokios priežasties mirštantys gyvūnai.

„Visada šiems reiškiniams bandžiau ieškoti atsakymų, tačiau problema tame, kad dažniausiai paaiškinimų tiesiog nebūdavo. Savo akimis mačiau kaip kambario durys prieš mane užsidaro arba radiatorius įkaista iki raudonumo nors net nėra šildomas“, – tęsė moteris.

Apie keistus reiškinius kalbėdavo ir poros vaikai. Benas ir Becca pasakojo savo mamai, kad žaisdami darželyje jie turėjo kompanijos. Šalia jų sėdėjo senyva moteriškė, kuri stebėjo juos žaidžiančius. Pati L. Rich teigia mačiusi šią moterį, kai stebėjo vaikus pro langą namuose. Taip pat ji sako mačiusi figūrą be veido, kurios ūgis buvo virš dviejų metrų.

„Jis buvo grėsmingas, stiprus ir savimi pasitikintis. Jis neturėjo veido, bet buvo žmogaus pavidalo. Net nemanau, kad tai buvo paprastas vaiduoklis, tai buvo kažkas blogiau ir gyvavo jau ilgą laiką“, – apie vaiduoklį, su kuriuo susidūrė koridoriuje kalbėjo dviejų vaikų mama.  

Duodama interviu moteris prisiminė ir savo vyrą. Ji teigia, kad namas išsiurbė jo laimę. „Namas suvalgė jo sielą, atėmė savigarbą. Jis daugiau gėrė, buvo rūstus, tapo žmogumi, kurio neatpažinau“, – teigė ji. Galiausiai pora išsiskyrė, o Billas mirė.

Nors šeima galiausiai išsikraustė iš namo, moteris įsitikinusi, kad jis apsėstas iki šiol.