Savo draugą amerikietį slepianti Neringa Šiaudikytė praskleidžia paslapties šydą: „Neabejoju, kad būtume išrinkti gražiausia pora Lietuvoje“

Savo draugą amerikietį slepianti Neringa Šiaudikytė praskleidžia paslapties šydą: „Neabejoju, kad būtume išrinkti gražiausia pora Lietuvoje“
Vilnius
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Praėjusią savaitę po trejų metų pertraukos naują dainą „Echo” bei muzikinį klipą išleidusi atlikėja Neringa Šiaudikytė Lietuvoje – reta viešnia. Į gimtinę moteris sugrįžta tik koncertuoti, savo namais pastaruosius dvejus metus vadina JAV. Sėkmingais santykiais už Atlanto su garsiu vyru, kurį slepia po devyniais užraktais, galinti pasidžiaugti gražuolė laidoje „Bus visko“ šį antradienio vakarą bus atvira: prieš dvejus metus savoje šalyje nebesijautė reikalinga.

Laidoje garsi moteris prisipažins, kad nutrūkus sužadėtuvėms su šokėju Tomu Uroška, Neringa vis dažniau ėmė lankytis Los Andžele. Lietuvoje koncertų ėmė mažėti, atėjo diena, kai Neringa suprato, kad Lietuvoje jos niekas nebelaiko. Moteris darbo vizą gavo prieš pat prasidedant karantinui. Susikrovė lagaminą per dvi valandas ir nieko nelaukdama artimiausiu reisu išvyko gyventi į JAV.

„Į JAV atvykau gyventi pačiu blogiausiu metu”, – juoksis Neringa ir laidoje „Bus visko“ pasidalins, kaip savo akimis stebėjo „Black Lives Matter“ judėjimą, bijojo išeiti iš namų, suprato, kodėl negalima kalbėti politinėmis temomis ir kaip pakeitė gyvenimą karantinas.

Tiesa, į JAV vykdama Neringa jau turėjo sėkmingai užsimezgusius santykius ir prisipažįsta, kad, jei ne mylimasis, vienatvės jausmo greičiausiai būtų neiškentusi ir grįžus gyventi atgal į Lietuvą. „Jeigu aš ten būčiau viena, turbūt būčiau savo rankomis perplaukus Atlantą ir per kopas grįžus namo”, – pasakos Neringa. Moteris prisipažins, kad sunkiausias iššūkis buvo susiburti naują ratą draugų ir neslėps, kad tai darė įvairiausiais būdais.

Savo asmeninį gyvenimą po devyniais užraktais sauganti moteris, laidoje „Bus visko“ atskleis, kodėl gerbėjams nerodo antrosios pusės. Neringa paneigs gandus, neva vyras vedęs ar gerokai vyresnis ir drąsiai ištars: „Neabejoju, kad būtume išrinkti pačia gražiausia pora Lietuvoje”.

Naujo kūrinio „Echo” atlikėja neslėps, kadvyras jai padeda finansiškai ir prisipažins, kad tame nemato nieko blogo: „Jei vyras gali lepinti savo moterį, nematau čia nieko blogo. Aš nenoriu būti lygi su vyru, man labiau patinka jaustis mažesne ir užleidžiu vyrui poziciją vadovauti”, – laidoje neslėps Neringa.

Moteris atviraus, kad sėkmingas vyras šalia ją įkvepia ir paskatina siekti savo tikslų. Praėję metai buvo sunkūs, tačiau labai sėkmingi Neringai. Ji ne tik pradėjo naują verslą – Lietuvai pristatė išskirtinį bei prabangų prekės ženklą „Darcse“ – bet ir tapo licencijuota nekilojamojo turto brokere JAV.

Kaip atrodo Neringos namai JAV, kuo užsiima atlikėją lepinti mėgstantis draugas ir kas paskatino moterį tapti NT brokere, jau šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“.