Savivaldybės vadovės pasveikino mokytoją Danutę Miliukienę

Širvintos
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Širvintų rajono savivaldybė

Gražus laikas, gražūs gyvenimo metai, gražiausi sveikinimai! Liepos 20 d. šiuos sveikinimus, gėlių žiedus ir simbolinę austą juostą Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė su vicemere Laima Versekėnaite įteikė puikiai daugeliui širvintiškių žinomai lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai, visuomenininkei, Igno Šeiniaus premijos laureatei, Širvintų krašto garbės pilietei Danutei Miliukienei.

Pasak merės, kad buvo užsukusios pas tikrą mokytoją, liudija ir išmoktos pamokos – žodžio „jubiliejus“ minėti negalima – šis žodis tarsi uždeda antpečius, įpareigoja, pabrėžia amžių, o iš tikrųjų tai tiesiog graži šventė, dar vienas gimtadienis.

Juk sveikino, kartu juokavo su puikiai atrodančia trijų dukrų mama, 6 anūkų močiute, sudėtingiausius kryžiažodžius sprendžiančia, jautrius eilėraščius kuriančia ir pamokyti artimuosius, buvusius mokinius ar sutiktus pažįstamus mėgstančia besišypsančia moterimi.

Nevalia  kalbėti ir apie „pastangas“, nes, pasak mokytojos, „daryti tai, ką norisi, ką sako širdis, didelių pastangų nereikia“.