Savivaldybės vadovai Krakėse apžiūrėjo kultūros centro patalpas

d1_378210633_768775321926330_6749521854509566931_n
Kėdainiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kėdainių rajono savivaldybė

Rugsėjo 18-ąją Kėdainių rajono savivaldybės vadovai drauge su Statybos ir turto skyriaus vedėja Audrone Naujaliene ir jos pavaduotoju Algimantu Gedgaudu lankėsi Krakėse, kur apžiūrėjo Kultūros centro patalpas.

Tartasi, kaip efektyviai išnaudoti antrojo aukšto Krakių kultūros centro patalpų erdves. Sutarta, kad dalyje jų turėtų būti įrengtas krakiškio Vytauto Ulevičiaus darbų muziejus, taip pat vietos turėtų atsirasti Krakių istorinei atminčiai įamžinti.

„Jau kuris laikas kalbame, kad reikia rasti vietą Vytauto Ulevičiaus muziejui. Šis nagingas kūrėjas, iki šiol aktyviai kuriantis, savo darbus dovanoja Kėdainių krašto žmonėms. Tad tarėmės, ieškojom geriausios vietos, kur galėtų muziejus atsirasti. Kultūros cento antrojo aukšto patalpos yra erdvios, tad tam bus tikrai tinkamos. Dabar lieka parengti projektą, erdves atnaujinti ir turėsime ne tik dar vieną įdomų lankomą objektą mūsų krašte, bet ir pilnai sutvarkytą pastatą“, – po apžiūros sakė Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.