Savivaldybės vadovai inicijavo susitikimą su Raseinių ligoninės pacientus maitinančios įmonės atstovais

0001_img_9919_1706876612
Raseiniai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Raseinių rajono savivaldybė

Vasario 2 d., penktadienį, Savivaldybės vadovų iniciatyva Raseinių rajono savivaldybės administracijoje lankėsi viešosios įstaigos Raseinių ligoninės pacientų maitinimo paslaugas teikiančios įmonės UAB „Sotega“ ir Raseinių ligoninės atstovai. Pagrindinis susitikimo tikslas – aptarti ligoninės pacientų maitinimo kokybės klausimus.

Vykusiame susitikime dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius, vicemerai Jonas Vazgys, Mingaudas Tamaliūnas, administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas, Raseinių ligoninės direktoriaus pavaduotoja medicinai Lilija Paskalev, vyriausioji slaugos administratorė Laura Juozaitienė, UAB „Sotega“ direktorė Rita Juškienė.
 
Savivaldybės vadovai išreiškė susirūpinimą ligoninės pacientams teikiamo maisto kokybe ir pateikė rūpimus klausimus UAB „Sotega“ direktorei. Direktorė atsisakė žodžiu atsakyti į klausimus ir paprašė į įmonę kreiptis raštu, tik tuomet bus į juos atsakyta.
 
Ligoninės pacientus maitinančios įmonės UAB „Sotega“ atstovei išėjus iš susitikimo, toliau Savivaldybės vadovai turėjo klausimų Raseinių ligoninės atstovams, klausė, kokios dažniausiai pasitaikančios problemos maitinimo srityje, kokių priemonių imamasi siekiant užtikrinti mitybos normas ir reikalavimus, išdėstytus Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakyme.
 
Kadangi Raseinių ligoninės pacientus maitinančios įmonės UAB „Sotega“ direktorė neatsakė į  klausimus, susitikimo pabaigoje nutarta juos pateikti raštu. O ligoninės administracijos vadovai priminė, jog maitinimas ligoninėse – tai ne tik kasdienė rutina, bet ir svarbi sveikatos priežiūros dalis, kurioje susipina mokslas, finansai, vadyba, profesionalūs įgūdžiai ir kūrybiškumas. Kiekvienas patiekalas ligoninėje ne tik aprūpina pacientą būtinomis maistinėmis medžiagomis, bet ir atspindi sudėtingą ir svarbų procesą. Todėl tikimasi kuo greičiau rasti sprendimo būdus ligonių maitinimo klausimams spręsti.