Savivaldybės langus papuošė Varėnos švietimo centro darbuotojų kurtos dekoracijos

Alytus
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Varėna pamažu puošiasi artėjančioms gražiausioms žiemos šventėms – Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams. Prieš šį penktadienį miesto centre įsižiebsiančią Kalėdų eglutę ir kalėdinių eglučių alėją  meniškomis dekoracijomis iš popieriaus jau pasipuošė ir Varėnos rajono savivaldybės administracinio pastato langai.

Jas dovanojo Varėnos švietimo centro kolektyvas, kurio vadovas Raimondas Žilinskas sako, jog labai malonus jausmas savo rankų darbo kūriniais prisidėti prie miesto gražinimo. Šių dekoracijų, kuriomis savivaldybės langai pasipuošė jau ketvirtus metus,  idėjos autorius – mokytojas Vidas Savilionis. Jo teigimu, teko kruopščiai paplušėti, kol sugalvota idėja buvo kūrybiškai perkelta ant popieriaus ir virto puošnia kalėdine dekoracija.

Kiek jų kūrėjams teko pasidarbuoti, akivaizdu, nes kiekviename lange – vis kitas dailus ornamentas, o žvelgdami į savivaldybės langus iš toliau, pamatysime žaisliukais papuoštą eglutę. Dėkojame savivaldybės langus puošusiam Varėnos švietimo centro kolektyvui – Vidui Savilioniui, Laimutei Paulauskaitei ir Gintui Vilbikui, linkime jiems originalių idėjų ir kūrybinės sėkmės.