Savivaldybėje lankėsi Seimo narių delegacija

0001_img_4024_1701929701
Raseiniai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Raseinių rajono savivaldybė

Gruodžio 6 d. Raseinių rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narių grupė: Aušrinė Norkienė, Guoda Burokienė, Rimantė Šalaševičiūtė, Jonas Jarutis, Juozas Varžgalys, Deividas Labanavičius, Valius Ąžuolas.

Susitikimo pradžia buvo numatyta savivaldybėje, aptariant galimą regionų politikos gerinimą. Meras Arvydas Nekrošius išsakė kai kurių poįstatyminių aktų poreikį, pakomentavo situaciją. Taip pat kalbėtasi apie problemas, kurių pačios savivaldybės finansiškai neįstengia išspręsti arba joms nesuteikta teisinių įgaliojimų, aptartas kai kurių specialybių darbuotojų trūkumas viešajame sektoriuje, gvildenti socialinių reikalų, sveikatos apsaugos, švietimo ir kiti klausimai.
 
Vėliau Seimo narių delegacija turėjo galimybę apsilankyti Šiluvos piligrimų centre, kur svečius pasitiko šio centro vadovė Silvija Čižaitė-Rudokienė, o kartu dalyvavo Raseinių rajono meras Arvydas Nekrošius, vicemeras Jonas Vazgys, administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas, mero patarėjai Algirdas Gricius ir Indrė Levickytė, tarybos nariai Vida Ačienė ir Algimantas Mielinis, Religinio turizmo Šiluvoje skatinimo programos įgyvendinimo darbo grupės nariai Judita Radavičienė, Indrė Antanaitienė, Jurga Nekrošiūtė, taip pat Šiluvos seniūnijos vyriausioji specialistė, atliekanti seniūno funkcijas, Rita Tamutienė ir Šiluvos bendruomenės narė Zita Marcinkienė.  
 
Svečiai Šiluvos piligrimų centre buvo supažindinti su šios unikalios vietovės ypatumais, jiems buvo pristatyta Religinio turizmo Šiluvoje skatinimo programa, vėliau kilusioje diskusijoje buvo aptartos svarbiausios problemos, kurios kyla siekiant tolimesnio Šiluvos miestelio vystymo, kad ši šventovė būtų žinoma ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Seimo nariams taip pat buvo aprodytos Šiluvos miestelio prieigos.