Savivaldybėje – pasitarimas dėl valstybinių kelių tvarkymo

Savivaldybėje – pasitarimas dėl valstybinių kelių tvarkymo
Zarasai
Zarasų rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Zarasų rajono savivaldybė

Rajono Savivaldybėje įvyko pasitarimas dėl valstybinių kelių tvarkymo žiemą.

Šiam pasitarimui vadovavo rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Jame dalyvavo rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius, Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Jonas Žusinas, AB „Kelių priežiūra“ padalinio Zarasuose vadovas Eugenijus Eltermanas.

Meras informavo, kad gauna gyventojų nusiskundimus dėl valstybinių kelių tvarkymo, valymo ir barstymo. Šiomis dienomis zarasiškiai, jų svečiai taip pat patyrė daug nepatogumų dėl duobių valstybiniuose keliuose. Dėl to vairuotojai buvo patekę ir į avarines situacijas.

Žmonės apie šiuos nesklandumus valstybiniuose keliuose tiesiogiai informuoja merą, rajono Savivaldybę, jiems reiškia ir pagrįstas pretenzijas, nors už valstybinių kelių valymą, remontą ir priežiūrą yra atsakinga AB „Kelių priežiūra“.

Pasitarime buvo akcentuota, kad AB „Kelių priežiūra“ pagal sutartį su rajono Savivaldybės administracija atlieka taip pat vietinių kelių su asfalto danga duobių užtaisymą. Buvo nurodyta, kad įmonė šiuos darbus privalo atlikti operatyviai ir nuolat.

Pasitarime Eugenijus Eltermanas pripažino nurodytus trūkumus, pažadėjo, kad jo vadovaujami padalinio darbuotojai dės didesnes pastangas ir kelių priežiūra rajone gėrės.