Savivaldybė dalyvaus konkurse „Lietuvos jaunimo sostinė 2023“

Savivaldybė dalyvaus konkurse „Lietuvos jaunimo sostinė 2023“
Šiauliai
Etaplius.lt Budėtojas Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Akmenės rajono savivaldybėje vykusiame Tarybos posėdyje svarstyta 18 klausimų. Vienas jų – dalyvavimas konkurse „Lietuvos jaunimo sostinė 2023“.

Jau kitų metų pradžioje Lietuvoje bus tituluota pirmoji istorijoje Lietuvos jaunimo sostinė (LJS), o po metų pasiruošimo – 2023 m. startuos ir iniciatyvos renginiai bei projektai.

Tarybos nariai sutiko, kad Akmenės rajono savivaldybės administracija dalyvautų konkurse „Lietuvos jaunimo sostinė 2023 m.“, pateikdama paraišką ,,Jaunoji Akmenė – Lietuvos jaunimo sostinė 2023“, ir iš Savivaldybės 2023 m. biudžeto lėšų skirtų ne mažiau kaip 30 proc. kofinansavimo nuo visos projektui įgyvendinti Departamento skirtos finansavimo valstybės biudžeto lėšomis sumos – 10 000 Eur.

Laimėjus ir įgyvendinus numatytus projekto tikslus, tikimasi, kad bus sustiprintas jaunimo politikos įgyvendinimas, jaunimo sektoriaus bei vietos savivaldos bendradarbiavimas, sudarytos dar palankesnės sąlygos jauniems žmonėms dalyvauti savivaldybės gyvenime, jaunimui įgalinti, savanorystei, gerinant darbo su jaunimu kokybę ir plėtojant aprėptį, stiprinant tarpžinybiškumą.