Sausio 7-osios horoskopas: sunkiai kontroliuosite savo emocijas ir nerimą

Lietuva
Unsplash.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Sausio septintoji, šeštadienis – 7-oji metų diena (šeštoji 1-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 358 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Jaugeda, Jaugedas, Jaugėla, Jaugėlė, Julius, Liucidas, Liucijus, Liucilė, Liucina, Liucius, Raudvilė, Rūtenis;


rytoj: Apolinaras, Eivada, Eivadas, Eivarda, Eivardas, Gintė, Medvaišas, Teofilis, Vilinta, Vilintas;


poryt: Algis, Bazilė, Gabija, Julijonas, Marcijona, Vaigalis.


**************
Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 08.40, leidžiasi 16.09. Dienos ilgumas – 07.29.
Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.
Saulė Ožiaragio ženkle.


Protingos mintys:
„Nėra skanesnės duonos už tą, kuria daliniesi su kitais“ (A. de Sent Egziuperi).


Astrologinė prognozė sausio 7-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Pravartu pasitarti su namiškiais, jeigu norite ką nors pirkti. Nederėtų pakeltu tonu aiškintis dėl išlaidų. Verčiau paskatinkite artimuosius, kad jie patys įvertintų finansinę šeimos būklę ir savo asmeninį indėlį.


JAUTIS. Intensyviai bendrausite arba domėsitės informacija iš įvairių šaltinių. Galbūt pirksite, taisysite transporto priemonę, kompiuterinę įrangą. Dėl kažko svarbaus galite tartis su kaimynu, giminaičiu.


DVYNIAI. Jums gali būti svarbu susidoroti su techniniais rūpesčiais, pagerinti buities sąlygas, įsigyti norimą daiktą. Dėl daug kainuojančių dalykų apsispręsti reikėtų ne iškart, o viską gerai pasvėrus.


VĖŽYS. Šiandien sunkiai kontroliuosite savo emocijas ir nerimą. Galbūt iškils pasirinkimo dilema. Jeigu norite nesuklysti, remkitės sąžinės ir intuicijos balsu.


LIŪTAS. Šiandien jums derėtų atsipalaiduoti bei kuo daugiau dėmesio skirti savo kūno ir sielos poreikiams. Geriau jausitės mažame artimų žmonių rate arba būdami vieni. Tausokite jėgas.


MERGELĖ. Šiandien jums seksis suktis toje aplinkoje, kurioje yra patikimų žmonių, bendraminčių. Regis, pelnysite populiarumą. Visgi draugystės santykiai gali patirti savotišką išbandymą.


SVARSTYKLĖS. Ši diena žada ir šilto, ir šalto. Tikėtinos džiugios akimirkos, bet ne mažiau tikėtini nemalonūs pokalbiai ir incidentai. Saugokitės avarinių situacijų. 


SKORPIONAS. Aktualiausi bus klausimai, susiję su politika, užsieniu, mokslu, išradimais. Pasižymėsite lakia vaizduote, psichologiniu įžvalgumu. Galbūt kur nors toliau vyksite ar bendrausite su žmonėmis iš toli.


ŠAULYS. Tikėtinos kiek neapgalvotos išlaidos, galbūt nelengvai spręsite skolų klausimus. Pakoreguokite finansinius, verslo planus. Kaip bebūtų, galite įsigyti planuotą reikalingą daiktą.


OŽIARAGIS. Gana prieštaringa diena. Kai kas džiugins, žadins jausmus, ilgalaikį interesą. Tačiau susidursite ir su neigiama reakcija. Venkite konfliktinių situacijų. 


VANDENIS. Regis, jums teks tam tikra prasme įveikti save, nugalėti įpročius, polinkius, parodyti tvirtumą. Labiau parūps sveikata, išvaizda, ūkiniai ar su augintiniais susiję reikalai.


ŽUVYS. Norėsis nuotykių, romantikos, todėl nevengsite flirto, žaidimų. Jūsų paslaptingumas ir išradingumas atrodys neišsenkamas, ypač jei jausite paskatinimą iš šalies.

Geros dienos!