Sausio 29-osios horoskopas: galite sulaukti netikėtos žinios

Lietuva
Unsplash.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Sausio dvidešimt devintoji, sekmadienis – 29-oji metų diena (paskutinė 4-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 336 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus;
 
rytoj: Banga, Bangas, Bangius, Bangys, Banguolė, Banguolis, Milgauda, Milgaudas, Milgaudė, Milius;
 
poryt: Budvilas, Budvilė, Budvyda, Budvydas, Judra, Judrė, Skirma, Skirmantas, Skirmantė, Skirmis.
 
**************
 
Dangaus kūnai:
 
Saulė šiandien teka 08.16, leidžiasi 16.48. Dienos ilgumas – 08.32.
 
Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.
 
Saulė Vandenio ženkle.
 
**************
 
Protingos mintys:
 
„Sėkmė susideda iš žingsniavimo nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant entuziazmo“ (V. Čerčilis).
 
**************
 
Astrologinė prognozė sausio 29-ajai, sekmadieniui
 
AVINAS. Nors turėtumėte mėgautis sekmadieniu, jums į galvą lįs rimtos mintys apie investicijas ar pajamas, susijusias su nekilnojamuoju turtu, verslu. Galite spontaniškai įsigyti kažkokį daiktą.
 
JAUTIS. Regis, suaktyvės kūrybinės galios. Pasinaudojimas įkvėpimu gali padovanoti šį tą originalaus. Įdomios gyvenimo patirties nestokojantis asmuo jums gali duoti vertingą patarimą.
 
DVYNIAI. Stokosite valios, ryžto, bet stipriau reikšis nuojautos, meniniai sugebėjimai. Labiau domins ir apkalbos, fantazijos, užkulisiniai įvykiai. Gali pakenkti bandymas svaigintis.
 
VĖŽYS. Regis, mėginsite suvokti savo jausmus, aiškintis santykius, derinti savo ir ne savo norus bei planus. Galite susitikti su asmeniu, kurį laikote patikimu draugu arba partneriu.
 
LIŪTAS. Būsite pakankamai aktyvūs ir pasitikintys arba stengsitės tokie atrodyti. Galite dalyvauti viešame renginyje, rimtai domėtis politika. Jeigu liksite namuose, juose taip pat bus gausu aktyvios veiklos.
 
MERGELĖ. Jeigu jums reikia pramokti kažko naujo, veikite jau dabar. Kasdien po žingsnelį. Pasistenkite orientuotis į perspektyvą, bet neapleisti ir to, ko reikalauja rutina.
 
SVARSTYKLĖS. Galite pasirodyti gana išradingi, panaudodami senus daiktus, juos perdarydami, modernizuodami ir išgaudami kažką naujo. Tokiu būdu galite net užsidirbti.
 
SKORPIONAS. Pajusite didesnį norą bendrauti su kitais bei dalytis tuo, ką turite, padėti. Ypač svarbu deramą dėmesį parodyti žmogui, su kuriuo jus sieja santuokos saitai arba bendri interesai.
 
ŠAULYS. Pajusite impulsą keisti gyvenimo būdą, aprangos stilių ar šukuoseną, įsigyti naujų drabužių, atnaujinti namus ar pan. Pravartu rūpestingiau elgtis su pinigais, materialinėmis vertybėmis, juo labiau – su sveikata.
 
OŽIARAGIS. Šiandien daug dėmesio skirsite vaikams ir mylimam žmogui. Pravartu intensyviau vykdyti kūrybinę veiklą arba kūrybiškesniu žvilgsniu pažvelgti į savo išvaizdą, aplinką. Regis, verta kai ką patobulinti.
 
VANDENIS. Šiandien jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Jausite pareigą susitvarkyti buitį, tačiau teks prisiversti, kad galėtumėte pabaigti pradėtą darbą. Venkite sunkaus maisto.
 
ŽUVYS. Šiandien galite sulaukti netikėtos žinios arba svečio, tad tai kiek pakoreguos jūsų dienotvarkę, planus. Turėsite tokių pokalbių, per kuriuos galite išsiaiškinti svarbius santykius.
 
Geros dienos!