Sausio 26-osios horoskopas: saugokite savo reputaciją

pexels-pixabay-236660
Lietuva
Pexels.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Sausio 26-oji – Tarptautinė muitinių / muitininkų diena.

Sausio dvidešimt šeštoji, penktadienis, (penktoji 4-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 339 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daugis, Eigilė, Justas, Rimantas;

rytoj: Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis;

poryt: Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 8.21, leidžiasi 16.42. Dienos ilgumas – 8.21.

Šiandien – pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tas, kuris, turėdamas galimybę sutrukdyti nusikaltimą, to nepadaro, prie jo prisideda“ (Seneka).

**************

Astrologinė prognozė sausio 26-ajai, penktadieniui

AVINAS. Tikitės naudos, o galite patirti nuostolį. Verčiau nelįskite į abejotinas avantiūras, o darbines pareigas atlikite atsakingai. Neatsakingumas gali sukelti avarijas, gamybines traumas. Labiau saugokite vaikus.

JAUTIS. Tikriausiai nersitės iš kailio dėl šeimos, namų, partnerio. Regis, jums atrodo, kad tik jūs stengiatės, o kiti abejingai tuo naudojasi ir tiek. Tokiu atveju jūs kiek sutirštinate spalvas. Tvarkingai eksploatuokite techniką, elektros įrangą.

DVYNIAI. Santykiai darbe ar asmeniniame gyvenime nėra visiškai geri. Šiandien ypač didelę galią turės žodžiai, tad vos viena užgauli replika gali sugriauti santykius bei pasitikėjimą. Saugokitės gamybinių ir kitokių traumų.

VĖŽYS. Įmanomas pasiekimas, kurio kaina gali būti tokia, kad džiaugsmą greitai pakeis susirūpinimas. Nesivelkite į aferas, nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi, neerzinkite konkurentų, oponentų.

LIŪTAS. Gali sustiprėti kova dėl įtakos, statuso. Netgi partneriai gali tapti konkurentais. Tokiu atveju kas nors neabejotinai stengsis, kad pašlytų jūsų autoritetas. Atsakingai dirbkite ir saugokite reputaciją.

MERGELĖ. Pašnekovams atrodys, kad esate keistų pažiūrų arba ne viską pasakote, kalbate nerimtai. Jausitės labai nejaukiai, jei teks ištverti viešą dėmesį, aukoti privatumą. Daug nerimo gali sukelti vaikai.

SVARSTYKLĖS. Tikėtina, kad prisiimsite lyderio vaidmenį, pajusite savo įtaką. Tačiau tai ilgai netruks, jeigu neturite tvirtos pozicijos ir negalvojate apie pasekmes. Saugokitės nuostolio. Atsargiau su technika, elektra bei kelyje.

SKORPIONAS. Galite susigadinti įvaizdį, jei mėginsite išsisukti nuo įpareigojimo, atsakomybės, pažeminti oponentus ar pan. Dėl to viskas taptų dar sudėtingiau, nei yra dabar. Atsargiai kelyje bei su technika, elektra.

ŠAULYS. Tai gali būti neįprastų reikalų diena, ir tie reikalai gali sukelti neįprastų pasekmių sveikatai ar emocinei savijautai. Venkite streso, saugokitės priepuolių.

OŽIARAGIS. Šiandien labiau valdykite emocijas, agresiją. Neikite iš proto, jei patirsite žalą, kurią nesunku atstatyti. Nebūtina visiems aplinkui kelti stresą, jei kažkas nepavyko, bet gali pavykti vėliau. Saugokitės ugnies, avarijų, traumų. Labiau prižiūrėkite vaikus.

VANDENIS. Regis, teks bendrauti su žmonėmis, kurie visaip stengiasi pabrėžti savo pranašumą arba jums tiesiog sunku rasti bendrą kalbą. Svetima paslaptis jums gali būti svarbus koziris, norint kažką įrodyti ar suvaldyti. Atsargiai su elektra, ugnimi.

ŽUVYS. Nerimo gali kelti sveikata arba situacija darbe. Dėl ne iki galo sutvarkytų ūkinių, techninių reikalų arba darbų saugos, higienos pažeidimų galimos problemos. Atsargiai kelyje.

Geros dienos!