Sausio 14-osios horoskopas: gali varginti vidiniai ir išoriniai konfliktai

Lietuva
Unsplash.com nuotr.
Karolina Konopackienė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Sausio keturioliktoji, šeštadienis – 14-oji metų diena (šeštoji 2-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 351 diena.

Savo vardadienius šiandien švenčia Auksė, Auksius, Auksys, Auksuolė, Lelija, Lilija;


rytoj: Mauras, Meda, Paulius, Skirgaila, Sniega, Sniegė, Snieguolė;


poryt: Leikantas, Leimantas, Leimantė, Marcelė, Marcelijonas, Marcelijus, Marcelina, Marcelinas, Marcelis, Marcė, Marcys, Marčius, Norgailas, Norgailė, Norgeda, Norgėlas, Norgėlė.

**************

Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 08.35, leidžiasi 16.20. Dienos ilgumas – 07.45.
Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.
Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:
„Fantazija svarbesnė už žinojimą“ (A. Einšteinas).


Astrologinė prognozė sausio 14-ajai, šeštadieniui


AVINAS. Jums gali parūpti ne visiškai tinkami būdai, kaip įrodyti savo pranašumą kitiems. Galite net pamanyti, jog kažką laimėjote, tačiau lengva apsirikti. Veikite subtiliau.


JAUTIS. Regis, visai dienai esate prisiplanavę veiklos. Išties daug nuveiksite, tačiau nepadarysite tokio įspūdžio, kokio norėtumėte. Atsargiai kelyje bei su ugnimi, elektra.


DVYNIAI. Būsite veiklūs ir kūrybingi. Jei jūsų laukia pasirodymai, sporto varžybos ar pasimatymai, turėtumėte patirti stiprių įspūdžių. Tik neskubėkite pulti į abejotiną avantiūrą, intrigas, taip pat venkite rizikos kelyje.


VĖŽYS. Jums derėtų išmokti džiaugtis sėkmės akimirkomis ir nesikrimsti, jeigu netikėtai keičiasi planai. Staigmenų gali pažerti artimi žmonės. Tai nebūtinai patiks, tad pasitelkite kantrybę.


LIŪTAS. Šiandien galite daug nuveikti, rimtai pasimokyti, jeigu tik aplinkybės neprivers į kai kuriuos planus numoti ranka. Staiga galite sulaukti viešo dėmesio, kuris nebūtinai bus malonus. 


MERGELĖ. Regis, po kojomis jausite pagrindą ir gebėsite į esamą situaciją pažvelgti racionaliai. Vis dėlto ateitis gali bauginti, kelti nerimą savo nenuspėjamumu. Gali nuvilti pirkinys, užsakytas internetu.


SVARSTYKLĖS. Jus gali varginti vidiniai ir išoriniai konfliktai. Tikriausiai ieškosite atsipalaidavimo būdų, kurie gali būti ne itin padorūs bei rizikingi. Regis, tai jums nemažai kainuos.


SKORPIONAS. Galite susidurti su neaiškumais, susipainioti savo nuostatose, santykiuose. Galbūt sužinosite intriguojamą paslaptį arba išgirsite keistus gandus. Derėtų ramiai viską apmąstyti, nedaryti greitų išvadų.


ŠAULYS. Šiandieniniai susitikimai ir virtualūs pokalbiai suteiks prieštaringų įspūdžių. Nederėtų dėl ko nors rizikuoti, daryti spaudimo draugams, aplinkiniams. Nauju pažįstamu verčiau nepasikliaukite.


OŽIARAGIS. Šiandien nekraukite kitiems savo problemų, įtarimų. Mokėkite džiaugtis tuo, ką turite, bei nesiglemžkite svetimo. Jeigu mėginsite manipuliuoti kitų jausmais, nuoširdumo nesitikėkite. Labiau prižiūrėkite savo atžalas.


VANDENIS. Jūsų sąmonė aus gražias ateities viltis, skatins keistis, tobulėti. Visgi net protingiausios jūsų mintys ir geriausi ketinimai šiandien kažkam kels įtarimų, nedorų asociacijų ar tiesiog erzins.


ŽUVYS. Vilios malonumai, pagundos, pikantiški potyriai. Kažkas gali mėginti jus įtraukti į neįprastus ar nelegalius užsiėmimus. Gali būti, kad tą stengsitės padaryti ir jūs. Tai nemažai kainuos.

Geros dienos!