Sausio 13-ąją Birštone vyks pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“

DSC_7695
Birštonas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Birštono savivaldybė

Kviečiame Birštono savivaldybės įstaigas, savivaldybės gyventojus sausio 12 d. 8.00 valandą dešimčiai minučių languose uždegti vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes.

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia Lietuvos švietimo įstaigas, valstybės institucijas, organizacijas bei visus Lietuvos  žmones paminėti prieš trisdešimt trejus metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“.

Pilietiškumo iniciatyva „PERGALĖS ŠVIESA“ (anksčiau žinoma pavadinimu „Atmintis gyva, nes liudija“) organizuojama nuo 2008 metų. Kasmet šią iniciatyvą palaikančių švietimo įstaigų ir kitų institucijų daugėja. Iniciatyvą aktyviai palaiko ne tik Lietuvos švietimo įstaigos, bet ir valstybės institucijos. Jau tapo tradicija, kad prie šios iniciatyvos prisijungia Lietuvos Respublikos Prezidentas, Seimas, Vyriausybė, ministerijos, savivaldybės, Lietuvos Respublikos ambasados užsienyje, muziejai, bibliotekos, ligoninės, policijos komisariatai, pasienio užkardos, įstaigos, organizacijos ir Lietuvos piliečiai.

Ketinančius prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“ prašome registruotis: https://www.komisija.lt/renginiai/pilietine-iniciatyva-pergales-sviesa/

Daugiau informacijos apie šią iniciatyvą ankstesniais metais: www.komisija.lt

Birštono savivaldybės ir Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti informacija