Sapnuojate savo buvusįjį? Ką tai pasako apie jus?

Sapnuojate savo buvusįjį? Ką tai pasako apie jus?
Lietuva
Asociatyvi Pexels.com nuotr.
Reporteris Brigita Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Po išsiskyrimo vieni nusprendžia likti draugais, kitų keliai tiesiog išsiskiria. Tačiau ką daryti, jei net praėjus nemažai laiko po skyrybų vis dar sapnuojate savo buvusį partnerį?  Ką šie sapnai reiškia? Kaip juos interpretuoti?

Dantų netekimas, persekiojimas, nėštumas, pažintis su įžymybe... Šios skirtingos situacijos gali įvykti mūsų sapnuose. Jei vieni nekreipia dėmesio į jų reikšmę, kiti vos pabudę skuba ieškoti savo sapnų prasmės. Kai kurie sapnai išties gali būti painūs ir sunkiai interpretuojami. Taip atsitinka ir tiems, kurie susapnuoja save restorane, kine ar lovoje su buvusiuoju, nepaisant to, kad romantiški jausmai jau seniai išblėso.

Šis scenarijus gali sutrikdyti ir priversti užduoti sau daugybę klausimų: „Kodėl jis persekioja mane sapne?“, „Ar tai reiškia, kad jam dar kažką jaučiu?“, „Ar šis sapnas reiškia, kad pasiilgau ir vertėtų pas jį grįžti?“.

Pasak psichologų, sapnuoti savo buvusįjį nėra nieko nenormalaus. Visi sapnai yra naudingi. Tai reiškia, kad pasąmonė veikia ir sprendžia situacijas.

Kodėl buvęs partneris pasirodo sapnuose?

Viena dažniausių priežasčių, kodėl sapnuojate savo buvusįjį, gali būti ta, kad dieną sutikote panašų asmenį, arba jo šeimos narį, geriausią draugą. „Paprastas objektas ar vieta taip pat gali atgaivinti pamirštus prisiminimus ir priversti mus galvoti apie savo buvusįjį“, – sako psichologai.

Sapnuoti savo buvusįjį: ką tai reiškia?

Pasak psichologų, sapno reikšmė priklauso nuo scenarijaus. Jei miegodami sapnuojame savo buvusį partnerį kasdienėje situacijoje ir įsivaizduojame save, pavyzdžiui, atostogaujančius, leidžiančius laiką vakarėlyje ar koncerte, tai reiškia, kad turime stebėti savo jausmus. Specialistų teigimu, tokio tipo sapnai gali rodyti nostalgiją ar skausmą, susijusį su esama gyvenimo situacija. Kita galima reikšmė: šis sapnas gali atskleisti ir abejones dėl dabartinių santykių.

Seksas su buvusiuoju sapne gali reikšti, kad  dabartiniuose santykiuose turite problemų. Kai puoselėjate naujus santykius, bet sapnuojate seksą su buvusiu partneriu, tai gali reikšti, kad nenorite iš naujo išgyventi scenų, panašių į tas, kurias patyrėte su savo buvusiuoju. O gal dar nesate pasiruošę naujiems santykiams?

Redakcija rekomenduoja