Sportas2023 m. Balandžio 26 d. 14:26

Šalies vaikų plaukimo pirmenybėse šiauliečiai – treti

Šiaulių plaukimo centras „Delfinas“Šaltinis: Etaplius.lt

265518

Baigėsi dvi dienas Vilniuje trukusios Lietuvos vaikų plaukimo pavasario pirmenybės, kuriose paaiškėjo, kad Šiaulių plaukimo centro „Delfinas“ komanda užėmė trečią vietą.

12-13 m. berniukų grupėje Marijus Tručinskas tapo šalies čempionu 200 m plaukimo nugara rungtyje (2 min 23,63 sek., 20 dal.), o 100 m distanciją tuo pačiu stiliumi įveikė per 1 min 8,55 sek. ir užėmė trečią vietą (50 dal.). Jaunąjį sportininką varžyboms ruošia treneriai Paulius Povilionis ir Aneta Astrauskaitė. Bronzos medalį laimėjo Adomas Laurutis, treniruojamas Andriaus Bičkaus, 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje (2 min 11,63 sek., 44 dal.).

11-12 m. mergaičių grupėje antros vietos laimėtoja tapo Augustė Obrikytė, dalyvavusi 200 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje (2 min 26,18 sek., 28 dal.). Toje pačioje rungtyje Liepa Meliešiūtė užėmė trečią vietą (2 min 27,47 sek.). Tris visų spalvų medalius į Šiaulius parvežė Liepa Augustauskaitė. Ji tapo 100 m plaukimo nugara rungties čempione (1 min 14,55 sek., 35 dal.).

Tuo pačiu stiliumi dukart trumpesnėje distancijoje ji finišavo trečia (2 min 41,63 sek., 19 dal.). 200 m atstumą kompleksu mergaitė įveikė per 2 min 53,10 sek. ir užėmė antrą vietą (20 dal.). Krūtine plaukusi Meda Šimulytė laimėjo du bronzos medalius: 200 m ilgio atstumą nuplaukė per 3 min 1,19 sek. (31 dal.), 100 m – per 1 min 23,56 sek. (32 dal.)

Šiauliečių ketvertas (L. Augustauskaitė, M. Šimulytė, A. Obrikytė, L. Meliešiūtė) estafetės 4X50 m laisvu stiliumi rungtyje pelnė trečią vietą (2 min 7,04 sek.), o estafetės 4X50 m kompleksu – antrąją (2 min 20,30 sek.). Dėl apdovanojimų rungtyniavo 15 komandų. Mergaites varžyboms ruošia treneriai P. Povilionis ir Aneta Astrauskaitė. Bendroje įskaitoje Šiaulių „Delfinas“ I-oji komanda, surinkusi 501 taškus, iš 19 komandų užėmė trečią vietą.