Saldaus miego dovana: atraskite geriausius čiužinius, pagalves ir patalynę Kalėdoms

Be pavadinimo
Lietuva
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius

Ne paslaptis, kad kokybiškas miegas yra svarbus fizinei ir psichinei sveikatai bei gerai savijautai. Renkantis dovanas retai pagalvojame apie čiužinius, pagalves ar paklodes, tačiau tai – praktiška dovana artimiesiems. Jauki lova – puikus pasirinkimas, norintiems greitai nusnūsti po sočių šventinių vaišių. Be to, nepamirškime gero miego galios, ypač chaotiško šventinio laikotarpio metu. Kaip geriau pagerinti poilsio kokybę, jei ne tinkamu miegamojo atnaujinimu? Pradžiuginkite artimuosius miegui skirtomis dovanomis – parodykite rūpestį ir padovanokite komfortą bei gerą poilsį.

Čiužinys – patogioms naktims

Nors miego kokybę veikia čiužinio būklė, daugelis tam neskiria pakankamai dėmesio. „Čiužinys yra išskirtinė dovana, ją įprastai renkamasi dovanoti ypatingai artimiems žmonėms, pavyzdžiui, tėvams ar seneliams. Tokia dovana tarnaus ne vienerius metus“, – sako specializuotos čiužinių, patalynės ir kitų prekių miegui parduotuvės „Miego imperija“ direktoriaus pavaduotoja Deimantė Šimienė.

Čiužinio išrinkimas gali būti nelengvas uždavinys – kiekvienas tipas turi savo unikalių privalumų. Rinkitės tokį, kuris suteikia tvirtą atramą stuburui. Minkštesni čiužiniai patogesni miego ant šono mėgėjams, o kietesni labiau tinka miegantiems ant nugaros ar pilvo.

D. Šimienė pataria nepatingėti pasidomėti čiužinių skirtumais ir privalumais. Pavyzdžiui, lateksiniai čiužiniai pasižymi ypatingu elastingumu, viskoelastinė medžiaga idealiai prisitaiko prie kūno, poroloniniai čiužiniai yra pralaidūs orui, kokoso ir agavos pluoštas čiužiniams suteikia kietumo, lino pluoštas vertinamas dėl termoreguliacinių savybių, o kanapių – dėl antibakterinių savybių.

Padovanokite kokybišką čiužinį, leidžiantį mylimam žmogui džiaugtis patogių ir ramių naktų prabanga. Apsvarstykite individualius poreikius ir pageidavimus, kad lengviau nuspręstumėte, kuris čiužinio tipas labiausiai tinka.

Miegą kaip ant minkšto debesies užtikrins tinkama pagalvė

Radę tobulą čiužinį, nepamirškite apie gero miego pagalbininkus – pagalves. Tai puiki komfortą ir atsipalaidavimą suteikianti dovana. Svarbu rasti tinkamą pagalvę, nes gera galvos atrama yra raktas į nepertraukiamą nakties miegą.

Vertinantiems gerą nakties poilsį, pagelbės platus kokybiškų pagalvių pasirinkimas „Miego imperijoje“, leidžiantis rinktis iš įvairius poreikius atitinkančių pagalvių: viskoelastinės, lateksinės, šilko, lino ar pūkų, vilnos, bambuko, medvilnės, grikių lukštų, mikropluošto, poliesterio užpildo. Kiekvienas ras, ką išsirinkti kaklo atramai ir miegui kaip ant minkšto debesies.

Nesvarbu, ar pasirinksite jaukią ir patogią pagalvę, ar stilingą ir madingą dizainą, pagalvė suteiks jaukumo tiems, kurie jums brangūs. „Pagalvės gali pagerinti bet kurio kambario dekorą, tuo pačiu užtikrindamos geresnio miego kokybę. Be to, pagalves galima pritaikyti ir asmeniniam skoniui. Unikalūs užvalkalų raštai, ryškios spalvos dovaną pavers ypatingesne“, – sako D. Šimienė.

Antklodės – tarsi šiltas apkabinimas

Šaltaisiais mėnesiais norisi jaukumo ir šilumos. Pasirūpinkite sušalti neleisiančia antklode – kartu padovanosite ir simbolišką apkabinimą. Nuo klasikinių vilnonių antklodžių, dvelkiančių nesenstančia elegancija, iki prabangių audinių – pasirinkimas atrodo begalinis.

Populiariausios – vilnos, medvilnės, mikropluošto užpildo antklodės. Nevertėtų pamiršti ir pūkinių antklodžių, kurios yra labai lengvos ir šiltos – tai šaltojo sezono klasika. Natūralios medžiagos žinomos dėl savo šilumos izoliacinių savybių, o sintetinės išsiskiria žema kaina ir lengva priežiūra.

Norintys padovanoti prabangios medžiagos prisilietimą, turėtų rinktis šilko antklodes. Jų švelni tekstūra ir natūralus blizgesys dvelkia elegancija ir miegamajam suteikia rafinuotumo“, – dėmesį atkreipia D. Šimienė.

Niekas nenori dovanos, kuriai prižiūrėti reikia sudėtingos instrukcijos. Rinkitės antklodes, kurios gali atlaikyti reguliarų naudojimą ir skalbimą neprarasdamos savo žavesio.

Patalynė gali parodyti dėmesį detalėms

Nors ekstravagantiškos dovanos gali patraukti mūsų dėmesį, kartais paprasti dalykai teikia didžiausią džiaugsmą. Čia gelbsti patalynė ir jos komplektai. Išsirinkti patalynės dizainą, raštą, spalvą ir stilių yra bene smagiausias dalykas atnaujinant miegamąjį. Pasirinkimas begalinis – nuo drąsių, ryškių raštų iki laikui nepavaldžių, rafinuotų vienspalvių audinių.

„Pasirinkę užvalkalus, kurių spalva ar raštas atitinka tokios dovanos gavėjo skonį ir miegamojo interjerą, taip parodysite dėmesingumą detalėms“, – sako D. Šimienė ir primena, kad būtina žinoti dovanos gavėjo lovos dydį. Nėra nieko blogiau, kaip stengtis pritaikyti patalynę per dideliam ar mažam čiužiniui.

Patalynės komplektai suteikia kambariui darnumo, todėl miegamasis atrodo jaukesnis. Patalynės minkštumas, antklodžių šiluma ir pagalvių putlumas sukuria jaukią atmosferą, skatinančią atsipalaiduoti.

Artėjant šventiniam sezonui tampa vis svarbiau rasti puikią dovaną. Dovanodami čiužinį, pagalvę ar patalynę ne tik parodysite, kad rūpinatės savo artimo žmogaus gerove, bet ir pagerinsite jo komfortą bei miego kokybę. Platus asortimentas „Miego imperija“ parduotuvėse leidžia išrinkti dovaną, atitinkančią unikalų skonį ir vertybes. O jeigu nerimaujate, kad dovanos gavėjui kas nors gali nepatikti, padovanokite jam dovanų čekį ir džiaugsmą pačiam atnaujinti miegamąjį. Kodėl per šias Kalėdas nepadovanojus ramaus miego? Tai dovana, kuri bus branginama dar ilgai.

Reklama