Šakių turizmo ir verslo informacijos centre – „Sukurta Šakių krašte 2023“ apdovanojimų ceremonija

407387536_656296186689837_1886563994026986520_n
Šakiai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Šakių rajono savivaldybė

Lapkričio 30 dieną Šakių kultūros centre vyko Šakių turizmo ir verslo informacijos centro organizuoto konkurso „Sukurta Šakių krašte 2023“ apdovanojimų ceremonija ir šventinis laureatų pagerbimas.

Visus konkurso nominantus sveikino Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Arūnas Tarnauskas, LR Seimo narys Giedrius Surplys, Šakių savivaldybės meras Raimondas Januševičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas ir Tarybos narė Rima Rauktienė.

Nors skulptoriaus Kęstučio Dovydaičio sukurta Verslo skruzdė atiteko tik vienam iš konkurso dalyvių – UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis” vadovui Edmundui Rinkevičiui už naujos technologijos įdiegimą gamyboje, kuri leidžia jiems vieniems iš pirmųjų Baltijos šalyse gaminti aukštos įtampos atramų pamatus, tačiau visi nominantai apdovanoti ir pagerbti, nes visi jie kuria pridėtinę vertę savo kraštui, visų indėlis matomas ir jaučiamas.

Įteiktos padėkos ir simbolinės dovanos:

  • Kęstučio ir Ernestos Ūsų bitininkystės ūkiui „Saldūs ūsai“ – už jauno ir verslaus šeimos ūkio plėtojimą, nenuilstamą darbą bitynui ir turizmo produkto edukacinės programos „Stebuklingas bičių pasaulis“ organizavimą.
  • Dianai Jazukevičienei, mažosios bendrijos „Lavina LT“ vadovei – už profesionalų ir kūrybingą darbą lydint vaikus kelyje į jų gražią kalbą ir nuoširdžias pastangas padėti visiems tėvams ir pedagogams, geranoriškai dalinantis savo sukurtomis lavinamosiomis užduotimis.
  • Julijai Kuncaitienei – už nuoširdų indėlį autentiškai pristatant Zanavykiją šio krašto svečiams, kūrybingą Šakių krašto tradicijų praeities ir dabarties kultūros sklaidą.
  • Loretai Adomaitienei – nenuilstančiai energingajai tradicinės zanavykiškos eglės kepėjai, kuri dešimtmečius puoselėja gimtajame krašte užgimusio kepinio receptą ir garsina juo savo kraštą.
  • Dalijai Černeckienei –  liofilizuotų produktų gamintojai, nepabūgusiai rizikos ir atsakomybės, drąsiai ir ryžtingai sukūrusiai savo verslą kaime, kuri pasiūlė rinkai tuomet dar mažai kam žinomą produktą, dabar džiuginantį ir atpažįstamą mugėse ir šventėse bei tampantį krašto vizitine kortele.
  • Giedriui Lipinskui, mažosios bendrijos „Kambo Kombucha“ vadovui – už inovacijas ir Šakių vardo garsinimą bei džiuginimą sveikais produktais.

Šventės dalyvius linksmino Šakių kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras ir jų vadovas Ugnius Arcabas.