S. Stavickis-Stano skiriasi su žmona Indre: kartu nebegyvename senokai

20210614_145730
Lietuva
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano pranešė, kad skiriasi su žmona Indre. Jiedu jau buvo išsiskyrę ir susituokę antrą kartą.

„Aš ir Indrė skiriamės.
 
Kaip jūs ten sakote tokiais atvejais:
 
„Šiandien labai liūdna diena mūsų gyvenime“.
 
„Mudu nusprendėme pasukti skirtingais keliais“.
 
„Esu dėkingas už kiekvieną kartu praleistą akimirką“.
 
„Gražiausią, ką sukūrėme kartu – mūsų trys nuostabūs vaikai“.
 
Bet bus kitokie žodžiai:
 
Šiandien nuostabiausia diena mūsų gyvenime! Nebereikia atsakinėti į kvailus klausimus – „Kodėl pusę metų jau negyvenat kartu?“. Ir dar galiu kabinti dvigubai jaunesnes merginas. Delfinų laikais tai buvo neįmanoma.
 
Mudu negalėjome pasukti skirtingais keliais, nes visą laiką važiavome bekele. Automobilio vairuotojas ir keleivis buvo užrištomis akimis ir ne visai blaivūs, o atsimerkus paaiškėjo, kad ir automobilis ne automobilis, o žoliapjovė.
 
Esu dėkingas už kiekvieną kartu praleistą akimirką ir noriu padėką išreikšti gyvo klasiko žodžiais „Ačiū tau už tavo meilę, ačiū tau, kad tu esi, aš žinau dabar troškimai išsipildys man visi“.
 
Gražiausia ką sukūrėme kartu – trys nuostabūs mūsų vaikai. Vienu mūsų santuokos momentu mane taip gerai atmaitinai, kad žiūrėdamas į savo pilvą galvojau, kad vaikų bus keturi. Bet vėžys greitai pakoregavo svorį.
 
O kalbant rimtai - kartu nebegyvename jau senokai. Nebuvo jokių išdavysčių, meilės trikampių ar panašiai. Vienas kitą gerbiame ir vertiname, vaikus mylime ir prižiūrime po lygiai. Dokumentai paruošti oficialioms skyryboms ir be jokių pykčių.
 
P. S. Su Indre esam susituokę jau antrą kartą. Antrą kartą vedžiau tą pačią. Antrą kartą su ta pačia skiriuosi. Todėl draugai klausia ar bus trečias. Atsakau – nebus. Trečią kartą vesiu Deivydą Zvonkų“, – feisbuke rašo atlikėjas.

Atlikėjas ir modeliu dirbusi Indrė Barkutė susituokė 2008 metais.

2011 metais šeimą buvo ištikusi krizė, pora abipusiu sutarimu kreipėsi į teismą dėl skyrybų, tačiau vėliau problemas išsprendė ir liko drauge.

2018 m. jau kartą išsiskyrę Stano su Indre ryžosi dar vienoms vestuvėms ir meilę vienas kitam prisiekė dar kartą.

Sutuoktiniai augina du sūnus Ričardą ir Adomą bei dukrą Joaną Mariją.